Druhý blogový příspěvek budoucí maminky Aleny, která narozdíl od dvou dalších vybraných „těhulek“čeká druhé dítě a stará se o dvouletou Elišku. Počátky jejího těhotenství budou ve znamení genetických testů, ale s tím se Alena vyrovnává se statečností, protože se chce vyvarovat komplikací.

S blogem nastávající maminky Aleny se budete, milé čtenářky, setkávat každý čtvrtek. Alena v uplynuilém týdnu obsolvovala první odběry na vyloučení genetických vad, zvládla adrenalinový výhled z dvacetimetové výšky na dětském dnu a těší se z chatičky uprostřed lesů

Minulý týden jsme zvládli první odběry prvotrimestrální screening z krve na vyloučení genetických vad. Výsledky budou známy asi za 14 dní, kdy nás také  čeká 1 genetický ultrazvuk, kde se budou zjišťovat genetické vady. Doufám, že vše dopadne dobře. Také díky mému věku máme vyšší riziko.

Víkend  jsme trávili na chatě. Přítel ji před  čtyřmi měsíci dostal od svých rodičů. Chata  je uprostřed krásného lesa a protože tam nikdo dlouho nejezdil, čeká tam na nás vždy ohromné množství práce. Ale až to tam upravíme dle svých představ, bude nám tam moc hezky. Zatím je tam vážně jen samá práce. S malou a mým každodenním žaludkem na vodě si to „opravdu užívám“.

Už ani nemůžu dceru nakrmit. Ale už přesně víme, kam dáme obě postýlky. Hrací koutek už je dokonce hotový.

Také jsme v sobotu byli na dětském dni plným modrých šmoulů. Mimo nich tam byla i pěkná spousta funících těhotných maminek. Že bych si jich teď všímala víc nebo pokračuje baby-boom? Na mě si toho ještě určitě nikdo nevšiml. Bříško se mi sice malinko zvětšilo, ale věřím, že to všichni spíše přičítají mému vydatnějšímu příjmu potravy. Ono to ví ve skutečnosti hodně málo lidí v mém okolí Tedy mimo vás.

Součástí dětského dne byla i místní atrakce zvednutí plošinou do výšky asi 20 metrů .Takže náš budoucí prcek už má za sebou první adrenalinovou zábavu. Nahoře se dělalo všem špatně, mě bylo stále stejně-špatně.

Pondělí jsme měli moc milou návštěvu z redakce a dostali jsme dárečky, tak bych chtěla ještě jednou moc poděkovat. Jinak jsem se celý den věnovala své dceři.

Čtěte také:

Reklama