Svůj zážitek z dovolené popsala ve svém příspěvku i čtenářka Alena K, tedy on je to spíš zážitek jejího manžela, který na něj určitě hned tak nezapomene.

Zážitek z dovolené

Je to už pár let, co jsme byli s manželem v Egyptě, kdy jsem si splnila se, podívat se zblízka na pyramidy. To jsem ale ještě netušila, že v nich polezu po čtyřech jak kůň, ale co, zážitek to byl. Na co však v souvislosti s Egyptem vzpomínám nejčastěji, to je jízda na velbloudovi. K tomu mě přinutil manžel, který v roli velkého šejka udělal ze sebe nakonec ve finále Švejka.

Jízda na velbloudech byla součástí našeho programu, průvodce se dopředu všech opakovaně ptal, zda se chtějí této „atrakce“, kdy s vámi velbloud udělá pár koleček zúčastnit nebo ne. Můj manžel byl největší hrdina, co takový velbloud, to je jak kůň, ne?

Ale to se teda spletl,pokud je z koně velká výška, z velblouda je dvojnásobná. Průvodce velblouda, nebo to byl majitel, já nevím vypadal jak Ali baba, jeho oči pozorovaly všechno, jen ne bezpečnou jízdu na velbloudovi. Velbloud to byl takový neskutečný kliďas, kterému bylo úplně jedno, kdo a jestli na něm sedí. Postupně se nás vystřídalo asi pět lidí, já jsem to moc dlouho nevydržela, za prvé mi velbloud moc smrděl a za druhé to bylo opravdu dost vysoko a já výšky nemusím, tak jsem toho průvodce, který ho vedl poprosila, jestli by mě už sundal dolů. Ty jsi ale posera, řekl mi manžel. To neměl říkat, protože tím slovem posera pak asi všechno přivolal.

Velbloud se přikrčil, sedl, manžel zkušeně nasedl, velbloud se zvedl a udělala hromádku, nic neobvyklého, jenže to přišlo i na průvodce toho velblouda a tak nám hatmatilkou naznačil, že si jen odběhne do nedaleké budky na záchod a hned se vrátí. Nevracel se dlouho a manžel seděl a seděl a čekal a čekal, ale velblouda už to čekání nebavilo a pomalým líným krokem se rozešel sám bez průvodce. To můj manžel ovšem nečekal, nedával pozor a hup, už byl dole. Do čeho spadl, to vám asi vysvětlovat nemusím.

Průvodce s velkým hulákáním přibíhal od záchodu, snad si myslel, že mu chceme velblouda ukrást nebo co, ale když viděl manžela, začal se řehtat jak pominutý. Manžel pak strávil na hotelu snad půl dne v koupelně, než ten šílený smrad ze sebe dostal. Projížďka pak následovala i druhý den, ale to už neměl zájem, to jsme šli na ty pyramidy.

Alena K

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

___________

Paní Alenko, na velbloudovi jsem sice nikdy nejela, ale kdyby k tomu někdy došlo, určitě si napřed pořádně prohlédnu jeho blízké okolí. :) Děkuji za příspěvek a pozdravujte pana manžela.

Saša

Téma dnešního vydání 8. července 2011 zní: Zážitek z dovolené

  • Ten nejabsurdnější (viz. dnešní tematický článek o výměně manželek.:)
  • Ten nejšílenější
  • Ten nejhorší
  • Proč?
  • S kým?
  • Jak?
  • Kde?
  • Co?

Pište na redakční e.mail: redakce@zena-in.cz

Jeden z dovolenkových příspěvků odměním dvěma CD: Jiří Krampol -Košilaté historky, a komu se Krampolův humor nelíbí a chce zůstat vážný, může sáhnout po druhém CD, po vážné hudbě: klasika - Johann Sebastian Bach

krampol

 

Reklama