A máme tady další příspěvek na téma BARVY. Ačkoliv miluje černou, poslala nám ho čtenářka s nickem nehodička, a my jí děkujeme.

Dobré ráno milá ženo-in,

když jsem byla malá, oblékali mě do červených a různě holčičkovsky laděných barev. Moje maminka ze mě chtěla mít tu stále načančanou holčičku ve vyleštěných botičkách, sněhobílých podkolenkách či punčoškách a samozřejmě sukýnách či šatek po celý den stejně čistých, jako když jsem je oblékla ráno.

Bohužel barevná skladba byla červená, žlutá, růžová a tyrkysově modrá ... Bylo jedno, zda jdeme k babičce na návštěvu či na procházku do lesa. Nezbytným doplňkem byla kabelka ..... prostě jsem byla taková panenka na hraní.

Když se dívám na domácí video, musím se smát, jak po louce poskakuji takto oblečená. Nevím, jak jsem dokázala zůstat tak čistá. Podotýkám, že jsem se narodila v roce 69, kdy zde moc věcí na děti nebylo. Jelikož jsme měli příbuzné v tehdy západním Německu, měla jsem vždy poslední výkřik mody..... prostě běs.

Možná v té době jsem si vypěstovala averzi k těmto barvám a sukním či šatům. Jak jsem povyrostla a mohla rozhodovat, co si obleču, jsem se začala odívat do tmavších a tmavších barev, až jsem se dopracovala k černé. Nosím ji nejraději a i nejlépe se v ní cítím. Po pravdě si v ní připadám i přitažlivější. Nechci říci, že chodím celá černá jako vdova, ale je to barva která převládá v mé skříni. Občas ji vystřídá bílá či hnědá.

Ale má NEJ barva je černá.

nehodička

Pozn. red.: text nebyl redakčně upraven.

A konečně jsem se dočkala. To by v tom byl čert, aby nenapsala žádná milovnice černé.

Co ovlivnilováš vztah k barvám, milé ženy-in? Měly jste také nějaké barevné období? Je něco, co vám nějakou barvu zprotivilo? Jak vnímáte barvy? Oblékala jste se někdy podle barevné typologie? A cítila jste se přitažlivější?

Napište nám na dnešní barevné téma na redakce@zena-in.cz

cena

A možná právě vy získáte tento barevný kosmetický dárek značky Dermacol

Soutěž: další soutěžní barva je ukryta v tomto příspěvku

 

Reklama