album smíšků

Mateřství je skvělé období, jehož nejkrásnější chvíle zůstanou navždy zapsané ve Vaší paměti. Anebo také na fotografiích, ze kterých se šťastně směje Váš malý drobeček.

album smíškůJak roste, všechno ho stále více zajímá a je čím dál aktivnější. V tomto období potřebuje láskyplnou péči a také hodnotnou výživu pro svůj správný růst a vývoj. Proto je tady kojenecké mléko Hami se složkou Optivital – unikátní kombinací všech důležitých vitaminů a minerálů s patentovanou prebiotickou směsí Nutricia. Podporuje správný růst kostí a zoubků prostřednictvím lepší vstřebatelnosti vápníku, zajistí rozvoj pozitivní střevní mikroflóry pro spokojená bříška, a tím přispívá ke správnému růstu a vývoji Vašeho miminka.

hamiA když má spokojené bříško z dobrého papání, rozdává kolem sebe samé úsměvy. Pak máte i Vy, jako maminka, dvojnásobnou radost. Tak proč si ty krásné úsměvy svého malého smíška neužít ještě více a nepodělit se o ně se svými blízkými nebo i ostatními? Nyní si můžete na internetových stránkách www.albumsmisku.cz  úplně jednoduše udělat z fotografií svého maličkého krásné album. A ne obyčejné, ale rovnou videoalbum, bohatší o titulky a hudbu. Udělejte své vzpomínky bohatší. Úsměvy Vašeho děťátka stojí za to ukázat světu!