Albert dnes spustil pro všechny zákazníky svých více než tří stovek obchodů mobilní aplikaci Můj Albert. „Jde o unikátní věrnostní program, který odměňuje zákazníky za to, že jedí lépe. Přístupem ke zdravému životnímu stylu pro co nejširší počet lidí přímo navazujeme na naši misi pomáhat lidem jíst a žít lépe,“ vysvětluje Bram Neervoort, ředitel digitálu a strategie ve společnosti Albert. Aplikace uživatelům připisuje kredity za všechny nákupy a zároveň je automaticky odměňuje za výběr produktů s certifikátem bio, výrobků značky Nature´s Promise a také za vybrané zdravé potraviny. Kredity zákazníci následně promění na peníze, které se odečítají z ceny dalšího nákupu.
al.jpg
Můj Albert, který slouží jako věrnostní program, aktuální leták, nákupní seznam i inspirace v podobě receptů, také usnadňuje nákup a výběr zboží. V sekci „Jezte lépe a získejte kredity“ poskytuje přehled akčních nabídek z aktuálního letáku obchodu, který zákazník nejraději navštěvuje, a také exkluzivní nabídky vybrané přímo na míru. Dále nabízí možnost připravit si nákupní seznam, přehled historie nákupů a na míru šité položky včetně extra kreditů hlavně na produkty, které má zákazník rád a nejčastěji si je vybírá. Umožňuje také sbírání bodů ve věrnostních kampaních.

Inspirace v podobě receptů

Uživatelé se mohou inspirovat i kompletní sbírkou více než tisícovky receptů a tipů z Magazínu Albert, kdy každý měsíc přibývá několik desítek dalších. Mají tak vždy u sebe nápady, co uvařit nebo upéct. Automatický výběr receptů odpovídá preferencím, které v úvodu vyplnili. Díky filtru mohou snadno vyhledat správný recept pro každou příležitost. Vybírat mohou pode chodů, obtížnosti, délky přípravy, diety, typu jídla, kuchyně, příležitosti či typu přípravy. V kategorii z akčních nabídek najdou recepty, ve kterých je jedna z hlavních ingrediencí v akci. Suroviny z receptů se dají snadno a pohodlně přidat do nákupního seznamu.

Důraz na ekologii

Kromě pohodlného užívání a mnohých funkcí ušetří aplikace Můj Albert i statisíce plastových kartiček, které se běžně při věrnostních programech užívají. Zároveň zákazníkům umožňuje nechat si do aplikace zasílat elektronickou účtenku místo papírové. Aplikace navíc zachovává pro zákazníky historii nákupů v řádu let.

Uživatelé se v ní rychle zorientují. Ovládání je intuitivní. Je potřeba jenom chytrý telefon, který podporuje instalaci aplikace. Můj Albert je dostupný jak pro chytré mobilní telefony s operačním systémem Android 5.1 a vyšší, tak i pro iOS od verze 9.3.

Více na APLIKACE.ALBERT.CZ
s.jpg

Reklama