Ve středu 23. března Albert otevířel u svých 21 hypermarketů po celé ČR speciální stany se zahradním sortimentem. Zákazníci hypermarketů Albert si mohou přijít vybrat ze široké škály zahradního vybavení a dalších nezbytných doplňků pro jarní a letní sezonu.

Novinky v letošním sortimentu

albert

Letos se zákazníci mohou těšit na nové typy zahradního náčiní, grilů nebo na živé rostliny. Novinky mohou očekávat i u zahradního nábytku, který vyniká především moderním designem a dobrou skladovatelností. Nabídka sortimentu bude obměňována každý měsíc. Duben bude zaměřen na práci na zahradě, v nabídce tedy budou především různé zahradní nástroje, květináče, rostliny či hnojiva. V květnu se ve stanech objeví zahradní nábytek, sekačky a grily. Červnový sortiment bude zahrnovat bazény nebo vybavení na barbecue.

„Zákazníci se mohou těšit na skutečně pestrou jarní a letní nabídku za skvělé ceny. Z letošní nabídky bych upozornila zejména na velmi pěknou nabídku zahradního nábytku v moderním designu, ale i pestrou škálu grilovacích doplňků,“ doplňuje Marie Šiblová, Senior Category Manager Hobby.

Nakoupit ve stanech mohou zákazníci každý den od 8 do 20 hod. od března až do konce července, a to na těchto místech:

Beroun, Brno, Břeclav, Havlíčkův Brod, Hodonín, Hradec Králové, Hranice na Moravě, Chrudim, Jindřichův Hradec, Náchod, Nový Jičín, Nymburk, Průhonice, Rakovník, Svitavy, Šumperk, Trutnov, Třebíč, Varnsdorf, Vyškov, Znojmo.

V rámci prodejní plochy pak najdou zákazníci sortiment běžně dostupný ve stanu v prodejnách Albert v Praze Ruzyni a Praze na Chodově.

Tematický informační leták

Současně s otevřením stanů vyjde i speciální čtyřstránkový tematický leták. Kromě informací o stanech zde zájemci najdou nabídky platné pro všechny prodejny. Vydány budou rovněž tři katalogy s produkty dostupnými ve všech hypermarketech Albert.

Reklama