Jelikož je zpěvačka a herečka Jennifer Lopez tváří Versace, můžeme ji ve vzorovaných kouscích této značky vídat poměrně často. V tomto listnatém modelu si vyšla v březnu na rodinnou snídani v Miami. Ve stejném vzoru měla dokonce i malou kabelku. Kousky samy o sobě nepůsobí špatně, ale všechny dohromady? Co je moc, to je moc.

Jako opeřený pták. Přesně tak vypadala zpěvačka známá díky svému většímu zadečku v bílém kabátku, v němž dorazila na show Jimmyho Fallona v New Yorku v roce 2019.

Nejspíše nikdo jen tak nezapomene na ikonické šaty s listy palmy, které zpěvačka vynesla na přehlídkové molo atelieru Versace v roce 2019. Velmi podobné oblékla už v roce 2000 na udílení cen Grammy. Ty ale zakrývaly poměrně větší části těla než ty novější. Každopádně, zdá se, že palmové listy má J.Lo v oblibě.

Nejeden sexy obleček vynesla Jennifer Lopez během svých pěveckých vystoupení. Toto zelené body doplněné kozačkami nad kolena v téže barvě oblékla například během Summerfest Music Festivalu ve Wisconsinu v létě 2019.

Přestože během vystoupení je zpěvačka často oblečená do upnutých a často titěrných kostýmků, ve volném čase nedá dopustit na pohodlné volné kousky. Na cestě do Madison Square Garden v New Yorku v červenci 2019 například oblékla tepláky inspirované možná pohádkou o Aladinovi a oversize džínovou bundu.

Když byla v únoru 2018 zase nakupovat u luxusní značky Hermes, měla na sobě J.Lo šílený červený oversize rolák, zřejmě velikosti XXXL, ze kterého koukaly hnědé elegantní kozačky na opravdu vysokém podpatku. Tento outfit jsme opravdu nepochopily.

Ne na každé akci patří Jennifer mezi nejlépe oblečené hvězdy večera. A rozhodně tomu nebylo ani na Billboard Music Awards v Las Vegas v roce 2018. S kompletem se vzorem krokodýlí kůže od Roberta Cavalliho zrovna moc parády nenadělala.

Rozhodně nejvíc extravagantní kousek ale měla Jennifer Lopez o rok dříve na Billboard Latin Music Awards 2017. Průhledné černé šaty, ve kterých byla rozhodně k nepřehlédnutí, navrhl Julien MacDonald.

Foto: Profimedia

Reklama