Jelikož je zpěvačka a herečka Jennifer Lopez tváří Versace, můžeme ji ve vzorovaných kouscích této značky vídat poměrně často. V tomto listnatém modelu si vyšla v březnu na rodinnou snídani v Miami. Ve stejném vzoru měla dokonce i malou kabelku. Kousky samy o sobě nepůsobí špatně, ale všechny dohromady? Co je moc, to je moc.

jelo.jpg

Jako opeřený pták. Přesně tak vypadala zpěvačka známá díky svému většímu zadečku v bílém kabátku, v němž dorazila na show Jimmyho Fallona v New Yorku v roce 2019.

profimedia-0470347678.jpg

Nejspíše nikdo jen tak nezapomene na ikonické šaty s listy palmy, které zpěvačka vynesla na přehlídkové molo atelieru Versace v roce 2019. Velmi podobné oblékla už v roce 2000 na udílení cen Grammy. Ty ale zakrývaly poměrně větší části těla než ty novější. Každopádně, zdá se, že palmové listy má J.Lo v oblibě.

vera.jpg

Nejeden sexy obleček vynesla Jennifer Lopez během svých pěveckých vystoupení. Toto zelené body doplněné kozačkami nad kolena v téže barvě oblékla například během Summerfest Music Festivalu ve Wisconsinu v létě 2019.

sexy.jpg

Přestože během vystoupení je zpěvačka často oblečená do upnutých a často titěrných kostýmků, ve volném čase nedá dopustit na pohodlné volné kousky. Na cestě do Madison Square Garden v New Yorku v červenci 2019 například oblékla tepláky inspirované možná pohádkou o Aladinovi a oversize džínovou bundu.

aladiim.jpg

Když byla v únoru 2018 zase nakupovat u luxusní značky Hermes, měla na sobě J.Lo šílený červený oversize rolák, zřejmě velikosti XXXL, ze kterého koukaly hnědé elegantní kozačky na opravdu vysokém podpatku. Tento outfit jsme opravdu nepochopily.

profimedia-0362728279-1-.jpg

Ne na každé akci patří Jennifer mezi nejlépe oblečené hvězdy večera. A rozhodně tomu nebylo ani na Billboard Music Awards v Las Vegas v roce 2018. S kompletem se vzorem krokodýlí kůže od Roberta Cavalliho zrovna moc parády nenadělala.

profimedia-0372415540.jpg

Rozhodně nejvíc extravagantní kousek ale měla Jennifer Lopez o rok dříve na Billboard Latin Music Awards 2017. Průhledné černé šaty, ve kterých byla rozhodně k nepřehlédnutí, navrhl Julien MacDonald.

profimedia-0330453984.jpg

Foto: Profimedia

Reklama