Výhodou akumulátorových výrobků je tichost provozu, žádné přímé emise a lehká konstrukce. Proto je milují jak nároční profesionálové, tak nadšení domácí zahradníci - a stejně tak jejich sousedé. Přináší svým uživatelům kvalitu, výkon a spolehlivost i bez použití benzinu. Společnost Husqvarna nabídkou svých akumulátorových výrobků pokračuje v plnění závazku vůči majitelům domů, kteří hledají vysoce výkonné stroje s minimálním dopadem na životní prostředí. 

Ovládání stiskem jediného tlačítka

Pohodlnou obsluhu všech akumulátorových přístrojů zajišťuje ovládání pomocí jediného tlačítka. Vysoce výkonný lithium-iontový akumulátor je vybaven režimem úspory energie savE ™, který aktivujete na ovládacím panelu. Tento režim optimalizuje dobu provozu a umožňuje získat maximum z každého nabití.

Husqarna

Kompatibilní akumulátor

Snadná výměna akumulátoru a vysoce účinný systém rychlého nabíjení vám vždy zajistí profesionální úroveň výkonu. Akumulátor je navíc kompatibilní se všemi ostatními akumulátorovými výrobky Husqvarna, snadno jej tak můžete měnit mezi různými druhy nářadí. A díky nízké váze a ergonomii jednotlivých modelů se nemusíte bát extrémní zátěže ani při dlouhotrvající práci.

Akumulátorový plotostřih Husqvarna 136LiHD50

Husquarna

Práce s výkonným, snadno použitelným plotostřihem může být, na rozdíl od jiných zahradních prací, potěšením a ne fuškou. Nový akumulátorový plotostřih Husqvarna 136LiHD50 odpovídá výkonu benzinových výrobků Husqvarna, ovšem s ještě lepším ovládáním. Ergonomicky tvarované madlo padne skvěle do ruky a umožňuje velmi snadnou manipulaci s plotostřihem.

Některé vlastnosti tohoto akumulátorového plotostřihu jsou na trhu jedinečné. Hmotnost plotostřihu je pečlivě vyvážena, aby byla práce méně únavná a snížilo se riziko úrazu. Motor se čtyřmi kartáčky je o 10 % účinnější než standardní stejnosměrný motor a má také dvojnásobnou životnost.

Jeho laserem broušená 50 cm dlouhá čepel je ideální na prořezávání malých a středních keřů a živých plotů. Vzhledem k tomu, že je bezdrátový, je snadno ovladatelný a bezpečný, protože vylučuje riziko přeříznutí elektrického kabelu.

Husquarna

Hmotnost plotostřihu je pečlivě vyvážena, aby byla práce méně únavná a snížilo se riziko úrazu, stroj váží včetně akumulátoru pouhých 4,5 kg. Jeho 36V Li-Ion akumulátor vydrží nepřetržitě pracovat po dobu 45 minut. Řezací čepel vykoná 3200 otáček za minutu.

Doporučená cena je 13 990 Kč včetně DPH, k dostání v síti autorizovaných prodejců Husqvarna.

Akumulátorový vyžínač Husqvarna 136LiC

Husqarna

Vyžínání dotváří trávník a díky akumulátorovému vyžínači Husqvarna je tato práce mnohem méně namáhavá. Protože se vyžínač při práci nachází v přímé blízkosti vašeho těla, jistě oceníte absenci výfukových plynů, vibrací, hluku a tepla vytvářeného benzínovými vyžínači. Akumulátor se plně nabije za 70 minut a poté je připraven podat ten nejvyšší výkon.

Husquarna

Strunový vyžínač je dobře vyvážený a lehký, jeho váha je 4,3 kg včetně akumulátoru. Díky nastavitelnému ovládacímu madlu bude vyžínač opravdovým prodloužením vašich rukou. Se sekacím průměrem až 330 mm můžete s lehkostí sekat vysokou, silnou nebo mokrou trávu. A jakmile budete hotovi, můžete akumulátorový vyžínač zase rychle odložit.

Doporučená cena je 12 690 Kč včetně DPH, k dostání v síti autorizovaných prodejců Husqvarna.

Akumulátorová řetězová pila Husqvarna 436Li

Společnost Husqvarna si vybudovala celosvětovou pověst výrobce silných, spolehlivých a vysoce kvalitních řetězových pil pro použití v nejnáročnějších podmínkách. Tato akumulátorem poháněná pila vám poskytne stejné funkce - ale s mimořádně nízkou úrovní emisí, hluku a vibrací.

Husquarna

Pila 436Li je ideální pro tesaře, majitele ovocných sadů, arboristy a jiné náročné uživatele. Je vybavena bezkomutátorovým motorem, který je o 25% výkonnější než standardní kartáčový motor. To znamená, že motor poskytuje vysoký točivý moment a konzistentní výkon.

Stisk tlačítka je vše, co potřebujete, abyste stroj dostali do plného výkonu. Kromě toho, že se snadno startuje a uskladňuje, vyžaduje také jen velmi malou údržbu a váží pouze 3,7 kg včetně akumulátoru. Napínání řetězu a nasazení vodící lišty je snadné a nevyžaduje použití žádného nářadí. Olej doplníte velmi snadno díky inovativnímu výklopnému systému víček nádrže. 

Husquarna

Všechny tyto vlastnosti přispívají k rychlé a bezproblémové manipulaci, nízká hlučnost vám zároveň umožní pracovat, aniž byste rušili okolí.

Doporučená cena je 16 190 Kč včetně DPH, k dostání v síti autorizovaných prodejců Husqvarna.

Reklama