V tomto článku vám přinášíme další recenze čtenářek z Prahy a okolí, které se zapojily do testování aku stěrky Kärcher. Jak dopadl náš test?

 

stěrka

Testování aku stěrek Kärcher jsme rozdělili mezi čtenářky z Moravy, z okolí Zlína – děkujeme naší redaktorce Elly Kolaříkové za zprostředkování, čtenářky z okolí Prahy, zapojily se i naše spřátelené blogerky a nemohla chybět i redakce.

Mytí oken je většinou v domácnostech prací, kterou vykonávají ženy, proto vítáme pomocníky, co nám vše pomohou zvládnout rychleji a lépe.

stěrka

Testování jsme si tedy užily, protože mytí oken je několikrát do roka nevyhnutelné. Aku stěrka se navíc hodí i pro mytí sprchových koutů či větších zrcadel. Jak tedy dopadl náš další test?

Helena, 42 let

stěrka

stěrkaMyju okna vždy na jaře, někdy i v létě a před Vánoci. Takže nejčastěji 3x do roka. Mám sice stěrku, ale občas pořádně nedoléhá, nedá se na ni úplně spolehnout. Proto jsem toto testování s aku stěrkou Kärcher uvítala. Musím říci, že mne nadchla. Chvíli jsem si ji musela pořádně „osahat“, ale po umytí prvního okna už jsem měla ten správný „grif“. Mám 8 velkých oken, všechny jsem zvládla během dopoledne s pauzou na kafe. Prostě paráda. Je rychlá a dobře myje. Doporučuji, sama přemýšlím, že si ji koupím.

 

Martina, 36 let

stěrka

stěrkaS aku stěrkou Kärcher jsem umyla sprchový kout, který musím neustále mýt a leštit, okna v zimní zahradě. Mám značku Kärcher ráda, takže jsem z testování měla velkou radost, stěrku zařazuji za opět povedeného pomocníka v domácnosti. Vysavač na okna, jak jsem akustěrku přejmenovala, zařídil, že mám perfektně čistá okna a sprchový kout zářící čistotou. Jednoduché ovládání, lehká práce. Za mne má jedničku.

 

Karolína, 31 let

stěrka

Mám ráda čistá okna, takže jsem na aku stěrkou Kärcher byla natěšená. Ráda zkoumám nové přípravky na mytí oken, také tyto elektrické pomocníky. Moje hodnocení – velmi jednoduché sestavení, mycí stěrka s mopem dobře sedí v ruce a dobře se s ní roztírá voda se saponátem. Pak následuje použití aku stěrky, která vodu vysaje a zároveň okno zbaví šmouh. Správně přitlačit na sklo a pak vše jde jako „po másle“. Zásobník se špinavou vodou lze snadno vyndat a vypláchnout. Po umytí oken jsem vyprala v ruce mop pro mytí oken, díky suchému zipu šel úplně snadno sundat. Konečné hodnocení – dobrý pomocník, úspora času, dobrá práce.

Daniela, 33 let

stěrka

S aku stěrkou Kärcher jsem moc spokojená. Testovala ji i moje máma, obě musíme uznat, že je dobrá, dobře se s ní myjí okna, je lehká a oceňujeme elektrické vysávání špinavé vody a nečistot. Žádné kapky, šmouhy, mytí netrvá věčnost, ale jen nutnou chvilku.

 

aku stěrka

Aku stěrka Kärcher WV 5 Premium čistí bez šmouh a zbytečných kapek a umožňuje zkrátit mytí oken až na třetinu oproti běžnému způsobu. Dokáže definitivně skoncovat s dosavadním ručním mytím oken. Ušetří spoustu času a námahy díky elektrickému odsávání. Nový okenní čistič je vybaven odnímatelnou baterií a umožňuje tak *nepřetržité mytí oken. (*platí pro variantu WV 5 Premium Nonstop Cleaning Kit, kde jsou součástí dvě baterie a dokovací stanice) Díky měkčeným prvkům na rukojeti je praktičtější a ergonomičtější než předchozí série.

Naše články: