Pozorným čtenářkám jistě neuniklo, že náš magazín založil ve spolupráci s nadací Život dětem sbírkové konto pro pomoc postiženým dětem. Nastřádané peníze už pomohly jednomu z nich. Románkovi Šavarovi. Připomeňte si příběh Románka a jeho rodiny.

Kristián

Na sbírkovém kontu zbyly nějaké peníze, tak nás napadlo k nim „něco“ přidat a věnovat je dalšímu potřebnému dítěti.

Vybrali jsme devítiletého Kristiána Havlíka, kterému se skládáme na přívěsný vozík za kolo. Kristián trpí svalovou atrofií, nemůže chodit a je odkázán už jen na invalidní vozík. Přečtěte si reportáž ze setkání s Kristiánem.

Jeho maminka proto požádala nadaci Život dětem o finanční pomoc na koupi přívěsného vozíku za kolo, který by mu umožnil výlety do přírody. Pojišťovna na něj nepřispívá.

Vozík stojí 24 500 Kč, zatím máme 19 339 Kč, takže chybí už „jen“ 5 161 Kč.

Chceme touto cestou vyjádřit vděčnost a poděkování všem, kteří dosud přispěli, ale i těm, kteří se přispět teprve chystají. 

Věříme, že cíl máme na dosah a brzy se nám společnými silami podaří udělat radost i Kristiánovi...

Víme, že se blíží se Vánoce a každá korunka se hodí. O to víc si vážíme každé byť sebemenší částky, kterou pošlete, a pomůžete tím ke koupi přívěsného vozíčku pro Kristiána.

Byl by to pro něj jistě ten nejkrásnější dárek a my věříme, že si ho alespoň symbolicky pod stromečkem rozbalí.

Díky vám všem, kteří nejste lhostejní k osudu druhých.

Pokud se k nám chcete připojit a přispět stejně jako my na vozíček pro Kristiána, svůj finanční příspěvek můžete posílat na sbírkové konto, vedené u České spořitelny, a. s., č. ú.: 83297339/0800 a variabilní symbol 2323.

Tímto variabilním symbolem je označeno sbírkové konto magazínu Žena-in, na které přispěje nejen redakce, ale věříme, že i naše čtenářky. Děkujeme

O výši částky vás budeme nadále informovat.

Reklama