Šla jsem se porozhlédnout po nových plavkách a při té příležitosti jsem nakoukla, co je nového i v jiných obchodech. Překvapilo mě, jaké barvy vládnou. Zářivé, svítivé, neonové. Jednoznačně vedou jedovky!

Nic proti ničemu, z vlastní zkušenosti vím, že vypadají skvěle na opáleném těle. Ale i té méně opálené pokožce neonky svědčí a doslova jí lichotí. Na to sázejí výrobci oblečení a zařazují je do letních kolekcí.  

neonky

Když jsem nakoukla do butiku s plavkami, první, které upoutaly mou pozornost, byly pochopitelně neonové. No přesněji řečeno citronově žluté v kombinaci s bílou. Barvy se jemně prolínaly, takže tvořily jakési vlny. Obdivně jsem si je prohlížela a prodavačka mi potvrdila, že je to prodejní bestseller. „Myslíš, že by mi slušely?“ obrátila jsem se na svou dceru, která mě doprovázela. Zatvářila se jednoznačně a já pochopila, že neonky už pro mě nejsou. Ale stejně mi to nedalo a další den jsem si je šla vyzkoušet. A co myslíte, koupila jsem si je? Ne, vzpomněla jsem si na dceru a šla se porozhlédnout po usedlejších barvách.

neonky

Tato příhoda ovšem nic nemění na tom, že neonky a svěží šťavnaté odstíny k létu patří a lichotí barvě pokožky. Dokonce zdůrazňují jemné opálení a naše kůže vypadá snědší.

neonky

A tak jsem vám do dnešní módní rubriky vybrala pár modelů v aktuálních „jedovkách“, v barvách žluté a zelené

Jak se vám líbí?

neonky

Foto: Bandolera a Calzedonia (plavky)

Reklama