Naše redaktorka Markéta vyrazila na World of Beauty &Spa a představuje vám pár novinek, které během návštěvy objevila. Pojďme se podívat na nový styl bělení zubů!

Na veletrhu je rekordních 380 vystavovatelů prezentujících několik set značek profesionální pleťové, tělové, vlasové i nehtové kosmetiky, přípravky pro péči o nohy, wellness, spa, lázeňskou a hotelovou péči včetně profesionálního vybavení pracovišť v těchto oborech, výrobky pro obchody i konečné spotřebitele.

bělení

V čem je unikátní bělení zubů, které nabízíte právě vy?

Náš systém spočívá v tom, že jsou v gelu, který k bělení používáme, pouze kyslíkové radikály, které jsou aktivovány právě pomocí LED diodky. Tato kombinace odstraní zubní pigment a přitom se nijak nezažírá do zubu a ty zůstávají v bezpečí.

Jak často si lze nechávat zuby bělit u vás?

Záruka na bělení je 3 – 6 měsíců, ale záleží hlavně na životosprávě a spokojenosti samotného zákazníka. Jelikož jde o zdraví bezpečnou proceduru, tak můžete přijít klidně po čtrnácti dnech, když cítíte, že potřebujete znovu bělit.

Kolik stojí bělení přímo zde na veletrhu?

Pokud přijdete sem k nám, tak vám provedeme 45 minut trvající proceduru za 1 800 Kč a nebo 25 minut trvající za 900 Kč. V salonech, které tuto proceduru nabízejí celoročně, stojí procedury o něco více, tedy 2 800 Kč za 45 minut a 1 800 Kč za 25 minut.

belenizubu

Více o veletrhu najdete zde: www.worldofbeauty.cz

Reklama