Klasickým aktovkám odzvonilo. Doslova. V posledních letech slečny školačky a studentky spíše nosí kabelku nebo tašku přes rameno. Vyztužená záda, odrazky a extrémně barevné motivy zkrátka a dobře nefrčí. Ať už ale jste nebo nejste opravdová parádnice, zdravá záda by měla být v tomto případě na prvním místě. Je proto velkým štěstím, že jsou batohy tolik in! Výběr je totiž obrovský a slušet vám městský batůžek bude klidně i k sukni nebo šatům.

Trendy školní doplněk

Je jedno, jestli jste ryze sportovní typ nebo nedáte dopustit na holčičí módní kousky. Batůžek bude slušet každé holce.
Spadáte-li do první kategorie, rozhodně si zamilujte batohy vyrobené z kvalitních materiálů, které jsou jako stvořené k tomu, aby se válely pod školní lavicí na zemi a nic se jim nestalo. Jsou omyvatelné, funkční, a kromě školní budovy je využijete třeba i na výletě nebo túře. Nás baví výrazné barvy, zajímavé střihy a zapínání. Chcete-li být opravdu trendy, zapomeňte na klasický tvar a vsaďte na batoh, který se v horní části roluje a v davu je nepřehlédnutelný.

 
A s čím by měly do školy vyrazit milovnice módních výstřelků? S batohem koženým nebo koženkovým, v menším provedení a takový, který klidně můžete nosit jen na jednom rameni nebo v ruce jako kabelku. Přesně takový batůžek se totiž dokonale hodí k i těm nejromantičtějším šatům, balerínkám, často i k botám na podpatku. Nebojte se vzorů, výrazných detailů nebo šik potisků. Je jasné, že černou nikdy nic nezkazíte, ale štěstí přeje odvážným!

Také si přečtěte:

Reklama