Není to snadné.

Hlídat si fyzickou kondici a neustále setřásat kila navíc. K tomu je nutný přísun všech potřebných minerálních látek, a dodržování pitného režimu bylo prodiskutováno již mnohokrát. Kdo chce být zdráv a fit, musí zvláště v přicházejících letních měsících hodně pít.

 

A proč ne právě lahodné čaje značky Megafyt? Dají se pít teplé, výborné jsou i vychlazené a ještě k tomu vám pomohou být in… Posuďte sami…

 

 

Acti Teaaktivuje spalování tuků

 

Podporuje aktivní řízení tělesné hmotnosti. Působí jako katalyzátor spalování tuků a podporuje energetický výdej.
Tohoto efektu je dosaženo vhodnou kombinací obsahových látek. Jedná se zejména o katechiny a dále kofein ze zeleného čaje, maté a guarany, účinných látek zázvoru a ostatních bylin. Ke spalování tuků dochází především při zvýšené fyzické námaze, proto doporučujeme tento čaj pít zejména před nebo při cvičení a jiných fyzických aktivitách. Doplníte tím i pro organizmus potřebné tekutiny.

 

Fibre Tea – zmírňuje pocit hladu

 

Při snižování tělesné hmotnosti je důležité cítit se dobře, bez stresu z hladovění. Fibre tea, bylinný čaj zmírňující pocit hladu pomáhá vytvořit příjemný pocit sytosti a snižuje tak chuť k jídlu. Toho je dosaženo díky inulinu obsaženém v čaji. Důležitou roli hrají také vitaminy a minerály obsažené v rooibosu. Čaj doporučujeme pít ½ hodiny před jídlem nebo pokud se dostaví pocit hladu v období mezi jídly.

 

Puri Tea – pročišťuje

 

Pro lidský organismus je důležitá rovnováha minerálních látek a vody v těle. K tomu mohou přispět i některé obsahové látky rostlin. Bylinný čaj Puri Tea napomáhá odstranit přebytečnou vodu a škodlivé produkty metabolismu. Čaj doporučujeme pít každý týden dva dny po sobě, 2-3x denně.

 

Aktivně spalujte tuky, zmírněte pocit hladu a pročistěte si organismus!
Stačí jen zakoupit čaje značky Megafyt…

 

 

Více na www.megafyt.cz