ac.jpg
S aktivní krémpastou je podávání sportovních výkonů, ale i prostá radost z pohybu bez ohledu na kondici a stav jednodušší. ZITENAX ACTIVE dokáže namáhanou kůži u aktivních lidí nejen rychle zklidnit, ale hlavně jí předejít. „Krémpastu uvádíme na trh v době lockdownů a omezování pohybu, i když jsme ji pečlivě vyvíjeli s cílem aktivní pohyb podporovat. Chceme, aby lidé měli ze sportu radost a potíže s namáhanou kůží je v pohybu neomezovaly,“ říká Mgr. Marek Hochmann, lékárník Next Force, a.s.

Pár dat navíc

Podle průzkumu KANTAR CZ (2018) v Česku pravidelně sportuje 4,5 milionu lidí a sportovní a pohybová aktivita s věkem klesá jen mírně: po padesátce setrvá v pohybu 42 % lidí. Nejčastěji se lidé věnují cyklistice a plavání, ale také běhu, míčovým hrám a bruslení. Absolutní většina oblíbených sportovních aktivit vede k pocení, tření kůže o sebe nebo o oděv. Podráždění až mikrotraumata kůže jsou nejčastější zdravotní problém, který sportující lidé řeší, protože jim pohyb znemožňuje.

Jak ZITENAX ACTIVE funguje

ZITENAX ACTIVE chrání pokožku profesionálních i rekreačních sportovců každého věku. Funguje PŘED i PO – jako ochránce kůže při aplikaci na ohrožená místa PŘED výkonem, i jako rychlá regenerace PO pohybovém výkonu. „Zitenax Active je bezpečný i pro pokožku malých sportovců – dětí a mládeže, úspěšně ho otestoval a následně schválil Státní zdravotní ústav,“ říká Mgr. Hochmann.
60780ce88ed46obrazek.pngKrémpasta ZITENAX® ACTIVE

  • Je vhodná pro sportovce a pohybově aktivní lidi.
  • Díky své konzistenci mezi krémem a jemnou lékárenskou pastou vydrží po rozetření na pokožce, tím může chránit a pečovat mnohem déle než běžné hydratační krémy.
  • Není mastná, dovoluje tedy pokožce dýchat.
  • Po umytí či sprše se bezezbytku a pohodlně smyje.
  • Je bezpečná pro kůži dětí i dospělých.

Aktivní složení

  • Oxid zinečnatý (hojivé a protizánětlivé vlastnosti; citlivě stahuje póry pokožky, která je opakovaně vystavená vlhkosti i mechanické námaze)
  • Bisabolol (má výrazně pozitivní vliv na hojení, má prokazatelné protizánětlivé a antimikrobiální vlastnosti)
  • Panthenol (hraje klíčovou roli při hojení a regeneraci kožních buněk)
  • Chlorhexidin diglukonát (používá se především pro své spolehlivé antibakteriální a protiplísňové působení).

Více na ZITENAX.CZ
60780cbe897c9obrazek.png

Reklama