Chopok

Přijďte načerpat energii na vrcholek Nízkých Tater. Vyrazte za aktivním odpočinkem na Chopok, třetí nejvyšší horou tohoto majestátního pohoří. Procházku na vrchol hory zvládnou i ti méně zdatní turisti, terén není příliš náročný, a tak zajisté potěší i vaše ratolesti. Pokud přeci jenom nepatříte mezi sportovní nadšence a rádi se kocháte výhledy, využijte nejmodernější kabinkové lanovky, které vás na špičku hory dovezou.

Restaurace Rotunda

Odpočiňte si a užijte si 360stupňový panoramatický výhled v samoobslužné restauraci Rotunda s kapacitou 100 míst. Vychutnejte si tradiční slovenská jídla z dílny šéfkuchařů a pohlaďte tak své chuťové pohárky.

Letní sezóna v Bešeňové

Ubytujte se nedaleko hory v holistickém hotelu vodního parku Bešeňová a zažijte nejen exkluzivní servis, ale také zábavu, relaxaci a adrenalin. Letní sezóna byla zahájena módní show s názvem Fashion Opening, která se konala nad termálními bazény. Zúčastnili se jí jak domácí, tak zahraniční návrháři jako jsou Nicollas Berenique, Eva Vontorová, Ida Sandor, Edyta Jermacz, Ida sandor & Helmst design versus Nela Slováková, Noemi Braz a Jana Kurilaková. Hlavní hvězdou byla slovenská diva Andrea Verešová.

Ve vodním parku tuto velkolepou akci zažijete zase až příští rok, ale zanedlouho se můžete těšit na Noc saunových rituálů, která se datuje na 20. 7. 2019. Čekají vás 4 hodiny nočního saunování, 11 rituálů, peelingy a procedury a osvěžující občerstvení s welcome drinkem.

Vodní park Bešeňová přichází i s mnoho novinkami. Mezi tu nejhlavnější patří citrusová aromaterapie, která pozitivně působí na lidský organismus, vede ke snížení úzkostí a depresí. Děti potěší návštěva Zookontaktu, která nese do areálu živou přírodu. K vidění jsou papoušci, želvy, emu, kozy, slepice a mnoho dalších domácích či exotických zvířat.

Nebude vás ani mrzet, že nejste u moře, protože i potápění si můžete přes celé léto v Bešeňové užívat.

Tak přijeďte za aktivním odpočinkem!

Reklama