Studia zdravého spaní® firmy JMP v Praze, Brně a Valašském Meziříčí se specializují na nabídku kvalitních matrací, postelí a ložnic v přírodním provedení.

I když se matrace může jevit jako poměrně konzervativní výrobek, kde se toho již nedá „příliš vymyslet“, prošly i matrace za posledních několik let svým vývojem.

 

 

Jaké jsou tedy poslední trendy?

 

Spěte aktivně! Nové aktivní matrace CELTEX® ze Studia zdravého spaní® JMP přinášejí svým uživatelům vysoký komfort při ležení a vytvářejí podmínky pro tzv. aktivní podporu ležení. „Aktivní matrace“ nebrání pohybu při spánku, ale naopak napomáhá při otáčení a při celkovém uvolnění a regeneraci páteře, kloubů i vnitřních orgánů.

Matrace označené logem CELTEX® se vyznačují vysokou elasticitou. Výtečná pružnost zajišťuje rovnoměrné rozdělení tlaku v každé poloze při spánku. Důležité je ergonometrické zónování matrace – tj. změkčení v oblasti ramen a zpevnění v oblasti bederní páteře a pánve. Matrace CELTEX® se vždy nabízejí v několika tvrdostech a jejich konstrukce zohledňuje i výšku postavy spáče.

Díky struktuře otevřených pórů je materiál CELTEX® velmi dobře prodyšný, optimálně dýchá a vyrovnává teplotní rozdíly. Aktivně ovlivňuje mikroklima spánku – to je další atribut tzv. „aktivních matrací“. Otevřená struktura materiálu tak zaručuje výbornou hygienu lůžka. Matrace CELTEX® neobsahují alergeny a jsou tak vhodné i pro děti, alergiky a astmatiky.

Vedle široké nabídky matrací a roštů najdete ve Studiích JMP největší výběr českých postelí a ložnic v přírodním provedení, který zahrnuje několik desítek sestav. Najdete zde jak jednoduchá moderní lůžka, tak i klasické nebo stylové ložnice. Postele se nabízejí i v prodloužených délkách, některé typy lůžek také se zvýšenou lehací plochou.

 

Pokud navštívíte některé ze Studií zdravého spaní, můžete si vybranou matraci vyzkoušet a na místě vám ochotně s výběrem poradí odborníci. Váš dojem z postelí a matrací spolu s odbornou radou je tím správným postupem při výběru této důležité součásti vaší domácnosti.

 

 

Firma JMP slaví v letošním roce 10 let svého působení. Pro své zákazníky připravila výhodnou akci – sleva 10 % na kompletní sortiment platí do 31. 10. 2004!

 

 

Kontakt:

Studio zdravého spaní® - JMP, s.r.o.

Ohradní 14, 140 00 Praha 4

241 485 855, e-mail: michle@jmp.cz

 

Újezd 11, 150 00 Praha 5

251 510 480, e-mail: jmp@jmp.cz

 

Purkyňova 45, 612 00 Brno

541 216 395, e-mail: brno@jmp.cz

 

Masarykova 791, 757 01 Valašské Meziříčí

571 613 555, e-mail: valmez@jmp.cz

 

Více zde - www.loznice.cz

 

 

Reklama