Těšila jste se v pubertě, jak se s dospělostí zbavíte akné? A co nyní? Vyhlížíte menopauzu – třeba Vám problémy s pletí vyřeší ona? Nebo jste se s pupínky způsobenými akné smířila a věříte, že bez korektoru a silné vrstvy make-upu už to nepůjde?

Nejste sama! Podle průzkumů trápí akné až polovinu žen mezi 20 a 30 lety. A až čtvrtina žen s ním bojuje až do čtyřicítky. Zbraně používají různé. Intenzivní peeling obličeje, pleťové masky nebo třeba laserový zákrok. Co mají tyto ženy naopak společného, je mizerný pocit při pohledu do zrcadla.
Už k nim nechcete patřit? Zjistěte, jak je možné akné léčit.

s

Je prokázáno, že akné u dospělých se chová jinak, než akné u teenagerů. Nejpatrnější je to z hlediska oblasti výskytu. Pupínky způsobené akné (tzv. komedony) už se po dvacítce neomezují jen na obvyklou T-zónu  (tedy čelo a nos), ale objevují nové možnosti. Překvapí Vás na bradě, čelisti nebo krku (tzv. U-zóna).
A zatímco na střední škole člověk bojuje hlavně s černými tečkami a uhry, u dospělých žen se mnohem častěji setkáváme s červenými zanícenými ložisky, která mohou v některých případech být i bolestivá.

I proto Vám možná už nepomáhá kosmetika, kterou jste na problematickou pleť používala před lety. Naštěstí je však na trhu také dostatečné množství léčivých přípravků, jen je potřeba si dát tu práci a najít ten, který bude vyhovovat právě Vám. Léčbu je totiž třeba uzpůsobit Vaší pleti, proto před výběrem konkrétního léčivého přípravku je vždy nejlepší navštívit lékaře.

hj

Jednejte včas

Než se vrhnete do boje s pupínky a začnete na své pleti testovat jeden přípravek za druhým, udělejte si malý průzkum. Některé prostředky Vás zbaví problémů relativně rychle, ale po ukončení léčby se komedony někdy objeví znova. Akné se obvykle zhoršuje v závislosti na menstruaci, případně při stresových situacích. Proto je vhodné dát přednost přípravkům, které lze na pleť aplikovat dlouhodobě.

Klinicky ověřeným léčivým přípravkem, který je účinný ve snižování počtu pupínků způsobených akné, je léčivý přípravek SKINOREN KRÉM. Působí na základní příčiny akné a proniká do všech vrstev kůže. Je vhodný jak na zánětlivé, tak na nezánětlivé formy akné.

SKINOREN

Nebojte se slunečních paprsků

Léčivý přípravek SKINOREN KRÉM by měl být používán dlouhodobě, a to v průběhu celého roku. Už žádné vyhýbání se slunečním paprskům! V průběhu léčby léčivým přípravkem SKINOREN KRÉM lze bez obav pobývat
i na slunci.

Léčivou látkou léčivého přípravku SKINOREN KRÉM je kyselina azelaová. Ta se v medicíně používá k léčbě mírného až středního akné. V pleti se vyskytuje přirozeně a chrání ji před přemnožením bakterií, které akné také způsobují. Kromě toho působí kyselina azelaová protizánětlivě a stará se o to, aby se kožní buňky nehromadily v pórech a neucpávaly je.

Základem je důslednost

Akné u dospělých žen je považováno za chronické onemocnění, nemusíte se ale děsit. Jen léčba bude vyžadovat pravidelnost, a tak i Vaši pečlivost a trpělivost. Problémy s pletí u dospělých se totiž rozvíjejí postupně během času. Proto ani léčba nemůže být záležitostí pár dnů. Pokud tedy chcete přispět pleti bez akné po celý rok, je potřeba se jí denně věnovat.

Léčivý přípravek SKINOREN KRÉM je potřeba aplikovat dvakrát denně, vždy po pečlivém očištění pleti. Jemně jej naneste na celou postiženou oblast a rozetřete. Většinou je výrazné zlepšení akné zřetelné již po 4 týdnech.

 

Přesvědčte se na vlastní kůži!

Více na www.skinoren.cz.

 

SKINOREN KRÉM je léčivý přípravek k léčbě akné ke kožnímu podání s obsahem kyseliny azelaové. Pečlivě čtěte příbalovou informaci. Léčba může být úspěšná pouze při dlouhodobém užívání.

L.CZ.MKT.CC.03.2016.0634

Reklama