skin

Když jsem ve stresu, objeví se pupínky. Pak jsem ještě více ve stresu, protože mám pupínky. Nové kosmetické produkty SPOT STRESS CONTROL™ z řady Visibly Clear™ od Neutrogeny Vás jednou provždy zbaví nepříjemného pocitu „stresu z akné“.

SPOT STRESS CONTROL™ přináší unikátní patentovanou technologii MICROCLEAR®. S Krémovým peelingem, Pěnivou emulzí a s Hydratačním krémem pro ošetření pupínků bude mít Vaše pleť čistší a zdravý vzhled.

SPOT STRESS CONTROL™ pomáhá pupínky účinně odstraňovat a Vy máte o jeden stres méně.

Především mladé ženy ví, jak se stres může odrážet na pleti. Pokud jste ve stresu, na pleti se můžou objevit nechtěné pupínky, a to vás vystresuje ještě více. Další stres pak zapříčiní další pupínky… A tohle je začarovaný kruh! Vědci z Neutrogeny zkoumali vliv stresu na pleti mladých žen. Jejich studie probíhala mezi ženami, které byly vystavené stresu ve škole, v práci nebo rodině. Ve výsledku byla prokázána přímá souvislost mezi výskytem pupínků a objemem stresu.

Jako účinnou zbraň vyvinula NEUTROGENA® novou SPOT STRESS CONTROL™ řadu s technologii MICROCLEAR®, která proniká hluboko do póru a pomáhá odstranit pupínky ještě předtím, než se objeví.

JAK VZNIKÁ AKNÉ?

skinAkné vzniká v důsledku tzv. hyperkeratinizace, nadměrného hromadění starých odumřelých buněk na povrchu pleti. Regenerace buněk se dostane do nerovnováhy, a vzniká tak příznivé prostředí pro ucpání póru. Následně dochází k nahromadění mazu ve folikulu - vlasovém váčku, a tím se vytváří příhodné prostředí pro přemnožování bakterií - bakteriální proliferaci. Rostoucí počet bakterií způsobuje v místě zánět a akné je na světě …

SPOT STRESS CONTROL™ OD NEUTROGENY POMÁHÁ ODSTRANIT PUPÍNKY JEŠTÉ PŘEDTÍM, NEŽ SE OBJEVÍ

  • Patentovaná technologie MICROCLEAR® pomáhá ihned po aplikaci přípravku odstranit mastnotu pleti a posiluje účinky kyseliny salicylové, která tak může proniknout hluboko do póru, až k zárodku akné.
  • Keratolytický účinek kyseliny salicylové zabraňuje exfoliaci vrchní vrstvy, a podporuje přirozenou regeneraci buněk.
  • Zklidňující přírodní látky v podobě výtažků ze zeleného čaje a okurky navíc pomáhají zmenšit zarudnutí a podráždění pokožky. Technologie MICROCLEAR®  je obsažena v Krémovém peelingu a Hydratačním krému pro ošetření pupínků.

 Krémový peeling vyčistí Vaši pleť důkladně do hloubky, nevysuší ji a pupínky pomůže odstranit. Po očištění svoji pleť důkladně hydratujte SPOT STRESS CONTROL™ Hydratačním krémem pro ošetření pupínků.

DERMATOLOŽKA RADÍ: HLAVNĚ BEZ STRESU

„Pravidelná péče o pleť je zásadní pro boj proti akné,“ upozorňuje dermatoložka MUDr. Iva Obstová z Ústavu estetické medicíny, která má s léčbou akné mnohaleté zkušenosti, a dále dodává: „Důležité je především důkladné čištění a ošetřování vhodnými kosmetickými a léčebnými prostředky.“

 „Když se už pupínky objeví, rozhodně je nevymačkávejte, aby nedošlo k jejich kontaminaci,“ radí paní dermatoložka. Vymačkávání se doporučuje jen ve spolupráci s kosmetičkou. Pro čistou a zdravou pleť je podle zkušeností MUDr. Obstové klíčová také úprava životosprávy, tedy vyvážená strava, pobyt na čerstvém vzduchu a dostatek pohybu. Rozhodně se doporučuje dodržovat rady odborníka, kosmetičky nebo dermatologa a péči o problematickou pleť nevzdávat, vybavit se trpělivostí a vytrvalostí a hlavně se kvůli akné nestresovat.

 „Nedostatek spánku, nervozita a psychická nepohoda obecně mohou vést ke zvýšené tvorbě mazu a zánětu v pokožce, oslabení obranného systému kůže a tím také ke snížení schopnosti regenerace pleti. Akné se tak v období či prostředí s vyšší psychickou zátěží může výrazně zhoršit,“ dodává MUDr. Iva Obstová.

Nová řada Visibly Clear™ SPOT STRESS CONTROL™ Vám pomůže zbavit se stresu z pupínků. Je tady proto, aby Vám pomohla ke krásné zářivé pleti, díky níž se budete cítit v pohodě, a tím pádem budete mít o jeden stres méně. Se SPOT STRESS CONTROL™  už nemusíte mít strach, že se jedno ráno probudíte s nějakým tím pupínkem navíc a s Vašimi plány na rande nebo večírek je konec!

 NOVÉ PŘÍPRAVKY Visibly Clear™

S pletí bez pupínků o jeden stres méně!

  SPOT STRESS CONTROL™ Krémový peeling

Jemný peeling pro každodenní použití s unikátní technologií MICROCLEAR®, která uvolní póry a pomáhá odstranit pupínky. Aplikujte ráno nebo večer jemnými krouživými pohyby na navlhčený obličej. Díky mikročásticím jemně odstraníte nečistoty, odumřelé kožní buňky a také nadbytečnou mastnotu pleti. Věnujte důkladnou péči oblasti čela, nosu a brady. Poté obličej opláchněte vodou. Pro dosažení ideálního výsledku naneste SPOT STRESS CONTROL™ Hydratační krém pro ošetření pupínků.

Doporučená cena 149 Kč, obsah 150 ml

 SPOT STRESS CONTROL™ Pěnivá emulze pro každodenní použití

SPOT STRESS CONTROL™Bohatá pěna odstraňuje mastnotu a čistí pleť důkladně do hloubky.

Jemné složení přípravku zklidňuje pleť a je vhodné pro každodenní použití.

Jemnými krouživými pohyby aplikujte na navlhčený obličej a poté smyjte. Pro dokonalou hydrataci pleti a intenzivní účinek poté použijte SPOT STRESS CONTROL™ Hydratační krém pro ošetření pupínků.

Doporučená cena 149 Kč, obsah 150 ml

SPOT STRESS CONTROL™ Hydratační krém pro ošetření pupínků

SPOT STRESS CONTROL™s unikátní technologií MICROCLEAR®, která uvolní póry a pomáhá odstranit pupínky. Pleť je dokonale hydratovaná a zklidněná díky výtažkům z okurky a zeleného čaje. Krém se lehce vstřebává, je lehké konzistence a nezanechává mastný film, proto je ideální jako podklad pro make-up.

Aplikujte 2x denně na důkladně vyčištěnou pleť, pro zvýšení účinku použijte SPOT STRESS CONTROL™ Krémový peeling nebo Pěnivou emulzi.

Doporučená cena 149 Kč, obsah 40 ml

Dermatoložka radí, jak bojovat proti akné:

  • Pravidelná péče o pleť – důležité je především důkladné čištění a ošetřování vhodnými kosmetickými a léčebnými přípravky.
  • Péči o vaše pupínky přenechejte odborníkům!
  • Vyvážená životospráva – mějte na pozoru, aby vaše strava byla nutričně vyvážená, dostatečně se hýbejte a nezapomínejte na pobyt na čerstvém vzduchu!
  • Dodržujte rady odborníků – při problémech kontaktujte kosmetičku nebo dermatologa.
  • Obrňte se trpělivostí a vytrvalostí v péči o problematickou pleť.