Zažijte pocit zdravé pleti bez akné!

GernéticAkné je charakterizované zánětem mazových žláz a vlasových folikulů. Nejvýrazněji postihují obličej, hrudník, ramena či záda. První projevy se začínají objevovat kolem období puberty a ustupují s příchodem dvacátého roku. Akné již dávno není výsadou jen mladých lidí, ale často trápí i dospělé. Patří k problémům, které lékaři označují jako chronické, což znamená, že může přetrvávat i celá léta - u dospělých i desetiletí, a nelítostně postihuje ženy i muže bez rozdílů. Trudovitost má na svědomí nadměrná činnost mazových žláz, zvýšená tvorba rohoviny a bakterie, která se v mazových žlázách jakožto v prostředí, kde má optimální podmínky pro rozmnožování, usazuje.

Pleť je Vaší vizitkou a do jisté míry má vliv na první dojem, který zanecháte. Úspěšnost odstranění akné je závislá na kosmetickém ošetření kvalitní výživnou kosmetikou s obsahem léčivých látek jednak v salonu, jednak na důsledné denní domácí péči produkty, které propaguje řada francouzské přírodní kosmetiky GERnétic. Na základě třicetiletých zkušeností, dlouhodobého výzkumu a klinických testů Laboratoře Gernétic vyrábějí produkty, se kterými lze úspěšně s problémem akné bojovat. Přípravky určené pro ošetření akné jednak nepříjemné projevy na pleti odstraní a zároveň zamezí i jejich obnovení.

V rámci salonního ošetření, speciálně vyškolené kosmetičky provedou diagnostiku pleti, pokožku ošetří a doporučí vhodné výrobky na domácí péči. Masky, tonika a krémy jsou natolik účinné, že se pročištění pokožky a uvolnění komedonů nemusí provádět pomocí mechanického čištění. Ve většině případů dochází k odstranění problému akné během 4-6 měsíců.

Věk klientky: 20 let

Před

Doba odstranění problému: 5 měsíců

Zpočátku byla domácí péče intenzivnější, přípravky klientka aplikovala minimálně 2krát denně. Postupně se četnost aplikací produktů snižovala.

Salonní péče představuje nadstavbové ošetření, které urychlí proces hojení, zamezí vzniku dalších zánětů a podpoří regeneraci pokožky.

První dva měsíce klientka navštěvovala salon v týdenních intervalech, aby kosmetička měla možnost pleť sledovat a podle toho doporučovat a usměrňovat domácí péči. Po odstranění zánětlivých projevů docházela klientka do salonu 1-2 krát v měsíci.

Po

GernéticDále doporučujeme detoxikovat organismus vnitřně, k čemuž nám pomohou různé doplňky stravy, např. Aloe Vera Gel, Reishi, kapsle ACN. Rovněž je třeba upravit životosprávu, omezit v jídelníčku živočišné tuky, cukry, tučná, příliš slaná a kořeněná jídla, čokoládu apod. Problému akné je třeba se začít věnovat včas, aby nedošlo k nenávratnému poškození pokožky.

Kosmetika GERnétic dosahuje výborných výsledků při řešení akné. V domácí péči by nemělo chybět DERMA čistící dermatologické mýdlo, SEBO GER zklidňující tonikum, SYNCHRO regenerační krém, který upravuje funkce kůže, má protizánětlivý charakter a zamezuje vzniku jizev, maska IMMUNO, která má intenzivní protizánětlivý charakter a na které si můžete vyzkoušet, že GERnétic opravdu funguje. Aby byla péče o pleť opravdu kompletní, přináší GERnétic doplněk stravy ACN, který pomáhá odstraňovat kožní problémy a je vhodný pro aknetickou a problematickou pleť. Dále podporuje odstranění komedonů, reguluje tvorbu kožního mazu, stahuje rozšířené póry.

GERnétic radí jak na akné

Gernétic radí
NE obr
Hnisavé projevy a pupínky se nedoporučují mechanicky vymačkávat Nešetrným vymačkávání dochází k devastaci okolní tkáně, na daném místě může vzniknout jizva nebo nadměrná pigmentace.
Na akné nepoužívejte pleťové vody s alkoholem Pleťová voda s alkoholem nadměrně vysušuje pokožku a zvyšuje tvorbu kožního mazu, neaplikujte peeling – tím by se mohla infekce rozšířit po celém obličeji.
Zásadně neaplikujte hrubý peeling Hrozí rozšíření infekce po celém obličeji.
 
ANO obr2
Pravidelně navštěvujte  kosmetický salon, popřípadě dermatologa O svou pokožku svědomitě pečujte dle jejich pokynů.
Snažte se zvýšit příjem vitamínů, zejména B komplex - regeneraci pokožky podpoříte Beta Carotenem či Zinkem Nedostatek vitaminů B se projevuje zvýšenou činností mazových žláz.
Používání antibiotik a kortikoidních léků může projev akné okamžitě zklidnit. Ne však z dlouhodobého hlediska. Tyto léky většinou neřeší příčinu problému, ale pouze následek.

Gernétic 

 

Více informací hledejte na stránkách www.gernetic.cz/akne

Reklama