Dobrý den,

nejbolestnější rozchod byl s mou první láskou. Trvala bohužel jen tři měsíce a je už to přes 10 let. Potkali jsme se na koňském parkuru, on, coby začínající jízdní policista tam měl na starosti  parkování. Šla jsem kolem, tenkrát mladá pohledná blondýnka, on byl tmavovlasý a nějak jsme se dali do řeči. Pak za mnou chodil a bavili jsme se. Pak jsme se dlouho neviděli, až na dalších závodech a to už naše láska začala.

Bylo to suprové léto, jezdili jsme spolu na koních, chodili se koupat, užívali léta. Byl strašně upovídaný, což se mi  moc líbilo. Ale byla jsem tenkrát mladá, nezkušená, tak asi proto jsem o něj přišla. Po čase chtěl to, po čem touží každý muž, ale jelikož jsem byla pannou, což jsem se mu bála říct (čekala jsem na toho pravého, nebylo to proto, že by o mne zájem nebyl), tak, když mne začal líbat u něj doma, tak jsme se nakonec pohádali a on šel spát vedle do pokoje . No a pak už to šlo z kopce. Pak jsem odjela na víkend, který jsme měli trávit spolu, do Tater, jelikož jsem pracovala jako průvodkyně v cestovní kanceláři. No a u něj v práci byla jedna kamarádka, které se líbil a tehdá se jí podařilo ho odloudit. Dodnes nechápu, proč si vybral zrovna ji. Asi proto, že ji měl každý den na očích. a ona ho chtěla, tak se snažila. Vždycky říkal, že se mu nelíbí tlusté ženské a ona tlustá byla. A ještě k tomu vdaná, pak se rozvedla.

Dlouho jsem byla z toho smutná, nesla jsem rozchod velice těžce, říkala jsem si, co jsme spolu mohli všechno prožít a možná se i vzít a mít děti. Mamka mi pořád říkala, ať jdu ještě studovat vysokou a dnes vím, že měla pravdu, nemělo vůbec smysl se pro něj trápit.

A jak to vše s tou druhou dopadlo ? Vzal si ji a měl s ní dceru, ale když měla malá dva roky, tak je opustil, nevím proč.  A po letech měli rozvod.

akdar1

Text nebyl redakcí upraven.

A vy teď můžete být ráda, že nejste v její kůži ;)

Dnešní téma: Rozchod!

Napište nám, cokoliv vás napadne na téma rozchody. Popište rozchody, kterými jste prošla, způsob, jakým se rozcházíte vy. Napište nám o nejoriginálnějším rozchodu, o kterém jste kdy slyšela.

Své příspěvky na téma ROZCHOD posílejte už teď na adresu

redakce@zena-in.cz

Došlé e-maily budeme v průběhu dneška zveřejňovat a jednu z vás také odměníme. Tentokrát hrajeme o dárkový balíček čajů Pickwick se stylovým hrnečkem.