Milujeme v redakci smootie a to ve všech možných kombinacích. Také hodně sportujeme a vyznáváme zdravý životní styl, proto jsme se rozhodli zrealizovat skvělou akci. Naše redaktorka Maruška Cicvárek je cvičitelkou jógy, tak jsme pozvali naše čtenářky a ženy, které k ní chodí cvičit na cvičení, testování vysokootáčkového mixéru Vital Blend Digi od značky ETA a na ochutnávku oblíbeného ovocného smootie.

jóga

Ve středu 28. 6. jsme se odpoledne sešly v pražském jógovém studiu SOLO BUENO a zacvičily jsme si pod vedením Marušky skvělou hodinu jógy. I když byly na hodině začátečnice, které cvičily jógu poprvé v životě, byly na konci hodiny nadšené. 

Pak přišlo na řadu testování a příprava smootie. S mixováním ovoce nám skvěle pomohl stolní vysokootáčkový mixér Vital Blend Digi od značky ETA. Po hodině cvičení jsme se na lahodné smootie upřímně těšily. Protože bylo horko, zvolily jsme lehčí kombinaci ovoce, a to melounové smootie s jahodami a pomerančové s jablky. Tyto dva rozmixované drinky byly úžasně lehké, svěží a plné vitamínů. Mixér Vital Blend Digi vše zvládl na jedničku! Snadné ovládání, snadné mytí – vše velmi jednoduché. Velmi se nám líbily i sportovní láhve, které jsou v balení jako dárek – můžete si připravit smootie doma a vzít si ho na cvičení nebo do práce.

Shodly jsme se na tom, že by se nám takový spolehlivý pomocník, který rozdrtí i led či tvrdší zeleninu rozhodně líbil. Podívejte se na fotky, jak jsme si krásně zacvičily a jak jsme si užily testování.

Jaký je mixér Vital Blend Digi od značky ETA?

Stolní vysokootáčkový mixér Vital Blend Digi ETA 110090000 je špičkový multifunkční přístroj, který seká, drtí, míchá a mixuje studené i horké potraviny. Je ideální pro přípravu nápojů, koktejlů, zdravých smoothie, omáček, polévek, pomazánek, zmrzliny, džemů i přesnídávek. Jeho využití je opravdu široké. Specializuje se především na RAW stravu, která je revolucí ve zdravém stravování.

blend

Rozmanité využití

Elektronické ovládání má 6 přednastavených programů. Jedním tlačítkem si tak můžete vytvořit například jemnou lískooříškovou nutelu, mandlové mléko, ovocné smoothie, ledovou tříšť nebo zeleninové puree. Další skvělé recepty najdete v knížce zdRAWě? hRAWě! , kterou najdete uvnitř balení. Proto neváhejte a namixujte si zdravou svačinku.

Zdravá technologie mixování

Pro ideální rozsekání surovin si můžete nastavit dobu mixování. Uvnitř nádoby je unikátní šestistranný nerezový nůž BlendeX s vroubkovaným ostřím, který suroviny rozseká na velmi jemnou konzistenci. Vital Blend Digi zvládne až 30 000 otáček za minutu, ty si můžete plynule regulovat. Tlačítkem PULS pak vytáhnete otáčky na maximum.

Vysoké množství otáček zaručuje, že naše tělo lépe absorbuje vlákninu, chlorofyl, minerály a antioxidanty, které se získají především při vysokorychlostním procesu mixování, kterým Vital Blend Digi disponuje. Poradí si i s tzv. tvrdou vlákninou, kterou obsahují běžně nepoživatelné natě z kořenové zeleniny. Ty přitom obsahují velké množství kvalitních živin, které se tělu nedostávají. Na rozdíl od odšťavňovače zpracuje i slupky a jádra z některého ovoce, které jsou taktéž velmi bohaté na živiny.

Bezpečná příprava

mixMixovací nádoba má objem 2,5 litru a je vyrobena z vysoce odolného, zdravotně nezávadného Trinanu. Ten v sobě nezanechává vůně, chutě ani barvu z potravin. K mixovací nádobě je i víko s odnímatelnou krytkou. Můžete tak přidávat suroviny v průběhu mixování aniž byste víko celé odejmuli a riskovali, že se obsah nádoby dostane mimo ni.

Nadstandartní výbavou je pěchovadlo, které pomáhá efektivně rozmixovat přidané suroviny. S jeho pomocí posouváte suroviny směrem k mixovacímu noži k jejich rozmělnění

Více na http://eta.cz/stolni-mixer-vital-blend-digi

Články:

Reklama