V sobotu 7.11. pro vás připravujeme krásnou akci spojenou s vaření a s péčí o kuchyni. Akce se bude konat v krásném kuchyňském studiu s poetickým názvem „Tančící kuchyně“ v centru Prahy.

vaření

tefalHlavním partnerem naší akce je značka Tefal spolu se svými pomocníky pro vaření. S Elly Kolaříkovou budeme testovat nový multifunkční hrnec TEFAL Cuisine Companion. Ta si již tento multifunkční hrnec vyzkoušela, takže nám připraví skvělé menu, které díky tomuto multifunkčnímu hrnci hravě zvládneme a zjistíme, jak pracuje.

Univerzální přístroj Tefal Cuisine Companion v sobě spojuje unikátním způsobem um a techniku mnoha jiných přístrojů, které v kuchyni musíte denně používat. Multifunkční elektrický kuchyňský robot Tefal Cuisine Companion sám naseká, připraví a dokonce i uvaří širokou škálu pokrmů – od předkrmů až po dezerty. Co dovede Tefal Cuisine Companion na jedničku? Zjistíte na skvělé vařžící akci. Více na  www.tefal.cz

Tefal

Dalším pomocníkem, kterého otestujeme, je super novinka, kterou značka představí nyní v listopadu. Jedná se o nového a výkonnějšího přístroje TEFAL ACTIFRY, speciální fritéze, se kterou připravíme zdravě na minimu oleje vybraný pokrm. I smažené jídlo má plnohodnotný nárok na to, stát se synonymem zdravého pokrmu. Stačí mimimalizovat obsah tuku, na kterém menu připravujeme. Inovovaný hit domácností, horkovzdušný hrnec Tefal ActiFry, připraví až šest porcí hranolek s použitím pouhé jediné lžíce tuku. Za revolučním řešením stojí desetiletí výzkumu as mezinárodních patentů. Díky společnosti Tefal se lze doma stravovat zdravě a chutně. A rozhodně nebudeme zpracovávat jen hranolky.. Více na  www.tefal.cz

tefal1

 

zenitAbychom všechno vaření skvěle zvládli, partnerem úklidu v kuchyni bude tentokrát značka Real se svými přípravky. Můžete se těšit na testování přímo na místě, ale také na řadu přípravků, které získáte v dárkové tašce a budete tak moci testovat vše v klidu ve své domácnosti.

Více na www.zeniteshop.cz a www.jsemrealistka.cz

Jaké přípravky Real budeme testovat?

  • Real maxi antistatic univerzální mycí prostředek
  • Real odmašťovač a kuchyně neutrální čistič pro každý povrh
  • Real creme gel krémový čistič na sklokeramiku a akrylát
  • Real green clean mycí prostředek na nádobí

Dále každá čtenářka ještě dostane malé dárečky ve formě vzorku

  • 2 x vzorek Real maxi antistatic (dva druhy)
  • 2 x tableta do myčky
  • 1x multifunkční utěrka

My už se na akci moc těšíme. Pokud se vám hodí termín a chcete s námi a s Elly vařit a testovat, zapojte se do naší soutěže a těšte se, že vybereme zrovna vás. Pokud se vám termín nehodí, prosíme, do soutěže se nezapojujte.

Čeká vás krásná akce, vaření, testování, dobré jídlo a dárečky. Také příjemný čas strávený s námi a s Elly a s vámi, které se díky naší akci poznáte osobně.

Soutěž o účast na akci najdete na této stránce: zena-in.cz/kategorie/souteze-spolecnost

 

 

Naše články: