Ve dnech 11.-17. října 2010 proběhne v Centru Černý Most netradiční akce určená všem ženám a dívkám. Po celý týden budou probíhat v Nákupním centru kreativní soutěže pro širokou veřejnost. Tématicky je akce zaměřena na odívání, elegantní módu, líčení, vůně i relaxační kosmetiku. Akce vrcholí v neděli 17. října slavnostní událostí, v rámci kterého převezmou vítězky z rukou Tomáše Krejčíře, Roberta Vano nebo Daniela Čecha hodnotné ceny.

znacka„Pro návštěvníky jsou kromě soutěží připraveny i dvě samostatné výstavy - unikátní prezentace designových věšáků a výstava inspirativních módních kompletů, sestavená odbornými návrháři. Navíc je celá akce podpořena širokým výběrem slevových akcí u zúčastněných partnerů. Dámy i dívky, které si najdou čas k návštěvě, rozhodně nebudou litovat...!“ říká Petra Mihóková, marketingová ředitelka CČM, která je také autorkou námětu.

Akce bude veřejnosti představena pod názvem „Kterou značku miluješ?". Veškeré materiály včetně loga eventu jsou zpracovány ve střídmé černofialové kombinaci, která deklaruj eleganci a vysokou úroveň celého projektu.

Zapojené značky:
Sephora, Marionnaud, Yves Rocher, Manufaktura, Steilmann, Salamander a C&A.

Více informací o akci a programu naleznete na www.centrumcernymost.cz

Máte rády módní trendy, novinky ze světa kosmetiky a parfémů? Libujete si ve značkách? Která u Vás vede?

Přijďte do CČM a podpořte vaší favoritku. V průběhu týdne od 11. do 17. října máte možnost nejenom skvěle nakoupit (slevové kupóny pro vás), ale také zapojit se do kreativních soutěží o zajímavé ceny. Stačí Vám k tomu nápaditost a originalita! Soutěže probíhají v týdnu od pondělí do soboty mezi 11 a 18 hodinou přímo před jednotlivými obchody partnerských značek Sephora, Marionnaud, Yves Rocher, Manufaktura, Steilmann, Salamander a C&A.

Navíc na vás během týdne čeká unikátní výstava designových věšáků a mnoho dalších překvapení.

V neděli proběhne vyhlášení výsledků soutěží. Těšit se můžete i na velkolepou show za účasti známých osobností jako Tomáš Krejčíř, Robert Vano nebo Daniel Čech (stand-up comedy).

Nedělní program 17. října od 10hod

  • moderuje Tomáš Krejčíř
  • přednáška a workshop módní fotografie (ukázky focení a možnost vyzkoušet si fotografování pod vedením Roberta Vano)
  • líčení, kosmetické a módní poradenství
  • hairshow a přednáška na téma vlasová kosmetika
  • (Beauty studio Hairpoint)
  • vystoupení Daniela Čecha
  • (stand-up comedy, HBO)
  • barmanská show a ochutnávka koktejlů
  • vyhodnocení kreativních soutěží a předání cen vítězkám