5af2db331c89eobrazek.png

  • Prague Candy festival je událostí pro milovníky všeho sladkého, kteří chtějí poznávat nové chutě a načerpat novou inspiraci, kterou zužitkují třeba i ve vlastní kuchyni. Akce se bude konat v industriálním areálu pražské Pragovky, díky čemuž se představí více než 40 vystavovatelů ve vnitřních i venkovních prostorách. Těšit se můžete na živé ukázky výroby dortů, pralinek, zdobení cupcakes či marcipánu. Budou zde i soutěže o sladké ceny.

5af2dad02c9e3obrazek.png

  • „Jako specialisté nejen na sladké pečení jsme rádi, že se letošního ročníku Prague Candy festivalu můžeme zúčastnit také jako partneři. Je to pro nás cesta, jak se více dostat do povědomí nejen laické veřejnosti, ale i profesionálních cukrářů. Navíc cukrářka Markéta Krajčovičová, se kterou již spolupracujeme, předvede příchozím přípravu takzvaného Unicorn dortu neboli dortu Jednorožec. Ten se řadí aktuálně mezi velké trendy,“ řekl Michal Kubíček, majitel portálu Svět Cukrářů.

5af2db61b6366obrazek.png

Foto: Svět Cukrářů

Nejsladší festival roku se bude konat 12. – 13. 5. 2018 od 10 do 19 hodin v prostorách Pragovky, hned u výstupu z metra B Kolbenova. V areálu bude pro návštěvníky také k dispozici parkování.

Reklama