Hrajete si rádi se svými dětmi? Staňte se LEGO DUPLO reportéry a postavte si s dětmi vlastní DUPLO svět.

Přemýšlíte čím novým zabavit své dítě? LEGO DUPLO nabízí zajímavé herní možnosti pro malé ručičky a napomáhá k rozvoji kreativního myšlení vašeho dítěte. Staňte se jednou z deseti rodin, které budou mít možnost stavebnice LEGO DUPLO testovat a podělit se o své zážitky s ostatními!

duplo

Stavebnice LEGO DUPLO je určená dětem od 1,5 roku věku a přináší jim nejen rozvoj jemní motoriky, kreativity nebo vnímání tvarů či barev. Přináší dětem první pohled do velkého světa, který si sami mohou prostřednictvím tematicky zaměřených stavebnic vytvořit. Chlapci si jistě rádi pohrají s policejními auty nebo hasiči. Holčičky jistě ocení zvířátka z farmy nebo ze ZOO. Přidejte se i vy ke svému dítěti a bavte se společně.

Pokud i vy se svojí rodinou chcete LEGO Duplo vyzkoušet, napište nám, proč zrovna vy byste se chtěli stát jednou z rodin, které budou mít možnost LEGO DUPLO testovat. Z došlých odpovědí vybereme 10 z vás, které LEGO DUPLO obdrží a následně se o své zkušenosti z hraní s ním podělí s dalšími čtenářkami. Staňte se DUPLO reportérkami!

Jaký bude váš úkol, když vás vybereme? Pokud se stanete DUPLO reportérkami, budeme chtít, abyste pravidelně každý týden po dobu dvou měsíců zapisovaly na vytvořený blog své poznatky, zážitky, historky, testování LEGO DUPLO stavebnic, které vám tato firma věnuje. Každých 14 dní se můžete těšit na novu LEGO DUPLO stavebnici pro vaše dítě!

Své vyjádření, proč byste se chtěly stát LEGO DUPLO reportérkami nám napište pod tento článek! Na vaše odpovědi se těšíme do 25. 3. 2011!