Nevíte, kam s dětmi na jaře o víkendech? Poradíme vám. Máme pro vás několik tipů na skvělé akce. Srdečně vás na ně zveme!

Zveme vás na tyto akce:

Vítání jara - Chebský festival dětem

Koná se 23. 3. 2013 od 10.00 do 16.00 hodin v Chebu ve Františkánském klášteře a jeho zahradách. V případě nepřízně počasí proběhne akce uvnitř kláštera.

V ten den proběhne také orientační běh na krajince od 9.00 hodin - zájemci se mohou přihlásit na: beh@parktriveze.cz.

Program: naučné stezky, kvízy národního bohatství, pohádkové městečko, radovánky s Playmobilem, dračí doupě s pokladem, divadélko na hradě Cheb a spousta další zábavy.

Vedle samotné akce Vítání jara proběhne v Chebu také Špalíček fest, a to ve stejný den. Akcí provede návštěvníky Michal Jančařík, mezi dalšími hosty se představí Yvetta Blanarovičová v rámci dětského odpoledne. Od 17.00 hodin vystoupí v rámci hudebního bloku Argema, Debee, Anna K., Bratři Nedvědi a Chinaski.

Vstupné zdarma.

jaro

Další akce, na které se můžete těšit:

Otevírání studánek v Muzeu zemědělské techniky v Čáslavi, a to 27. dubna od 10.00 do 16.00 hodin. Čeká na vás největší expozice traktorů a oradel v Evropě a zkušební jízdy na traktoru, vílí království s pokladem, relax zóna s hračkami, zumba, Drum Circle - bubnování pro celé rodiny, pohádkový drak, naučné stezky nebo taneční workshop. Bohatý program, dobroty od českých farmářů a spousta dalších zážitků.

Vstupné: 100 Kč/osoba nebo rodinné vstupné 300 Kč.

Hrátkobraní - Playmobil festival pro rodiče s dětmi s Parkem Tři Věže se koná 25. 5. 2013 od 10.00 do 16.00 hodin v Průmyslovém parku Cheb.

Program: Pohádkové městečku Parku Tři Věže, naučné stezky s odměnami, pow-wow a indiánské radovánky, zumba, bubnování se šamanem, největší herna s Playmobilem v ČR a dobroty od českých farmářů z Asociace soukromého zemědělství.

Vstupné zdarma.

www.parktriveze.cz

Reklama