Kapitána Lipánka zná v ČR snad každý. Z obalů mléčných pochoutek společnosti MADETA a.s., se na nás usmívá již dlouhá léta. Tento rok se s ním veřejnost, vůbec poprvé, bude moci setkat také osobně, a to v rámci projektu „Kapitán Lipánek vyplouvá do rodin". Startuje se 1. dubna.

V rámci tohoto projektu Kapitán Lipánek navštíví vybrané rodiny z různých míst České republiky. S sebou vždy přiveze nejen spoustu dárků, ale také zábavný odpolední program, při kterém si děti užijí spoustu zábavy, naučí se novým věcem a pochutnají si na vybraných dobrůtkách. Zájemci o setkání s Kapitánem Lipánkem se mohou hlásit prostřednictvím formuláře na internetových stránkách www.lipanek.cz. Porotou zvolení účastníci projektu se budou moci těšit nejen na nevšední zážitek, ale zároveň budou mít možnost vyhrát pobyt u jihočeské vodní nádrže Lipno.

Jlipanekak takový čas strávený s Kapitánem Lipánkem bude vypadat? Už při vyplňování přihlášky si rodina určí téma zábavného programu, který by ráda s Kapitánem Lipánkem absolvovala. Volit bude možné mezi oslavou narozenin, hrou na dobývání hradu nebo dobrodružnou plavbu lodí. Děti se mohou těšit na spoustu aktivit, v rámci kterých budou kreslit, vyrábět lodičky nebo se učit vázat vodní uzly. Součástí každého tematického odpoledne také bude mini kurz „vaření", během kterého se chlapci a děvčata naučí, jak si sami doma ze svého oblíbeného Lipánka připravit lahodnou a zdravou svačinku.

Projekt „Kapitán Lipánek vyplouvá do rodin“ je určen pro rodiny s dětmi ve věku 3 až 8 let. Program každého tematického odpoledne je koncipován pro skupinu minimálně 6 dětí v doprovodu alespoň 3 dospělých osob. K setkání s Kapitánem Lipánkem proto přihlášená rodina může přizvat i své rodinné přátele a jejich potomky nebo kamarády/spolužáky svých ratolestí.

Kapitán Lipánek s sebou na každou návštěvu přiveze všechny potřebné rekvizity, které daný program bude vyžadovat. Kromě toho se malí účastníci akce mohou těšit na spoustu dárků a na speciální námořnické kostýmy.

Jedinou povinností zúčastněné rodiny bude celé setkání s Kapitánem Lipánkem fotograficky zdokumentovat a snímky s krátkými komentáři vyvěsit na www.lipanek.cz. Návštěvníci stránek pak rozhodnou o nejhezčích fotografiích, a tedy i vítězi „rodinného" pobytu na Lipně. Ten bude určen pro celou skupinu, která se setkání s Kapitánem Lipánkem zúčastnila.

Fotografie ze setkání s Kapitánem Lipánkem budou v případě souhlasu dané rodiny vyvěšeny rovněž na speciální stránce sociální sítě Facebook.

Více o projektu na www.lipanek.cz.

Reklama