divadloDivadlo Kalich Vás zve na skvělé představení divadelního spolku Frída „JAKO THELMA & LOUISE“. V hlavních rolích uvidíte Martina Trnavského a Báru Munzarovou.

Dvě ženy procházejí na cestě autem téměř mužským světem. Prožívají přitom všechny zážitky a emoce, které jim tato cesta poskytuje. Přátelství, krásu, ponížení, strach, lásku, touhu, smrt, svobodu a vášeň. Thelma a Louise utíkají na malý výlet, aby se alespoň na chvíli uvolnily ze svého stereotypního života. Z malého výletu se stává skutečné putování, které je navždy změní a spojí. Jako Thelma a Louise je příběhem všech žen. Divadelnímu představení byl předlohou a inspirací slavný film Ridleyho Scotta.

POZOR! Speciální akce pro čtenářky magazínu Žena-in!

Pokud Vás obsazení hry nebo jeho téma zaujalo, divadlo Kalich Vám přináší lákavou možnost! Vstupenky za skvělou cenu 190 Kč na představení, které se koná v pondělí 26. 4. od 19 hodin.

Líbí se Vám speciální akce? Pak už stačí jen zajít do divadla Kalich, na pokladně nahlásit heslo „Žena-in“ a vstupenky na divadelní představení JAKO THELMA & LOUISE v pondělí 26. 4. od 19 hodin zakoupit za bezkonkurenční cenu 190 Kč!

Informace o programu a zajímavosti najdete na stránkách divadla Kalich http://kalich.cz

Reklama