Milé čtenářky, připravujeme pro vás vařící a úklidovou akci. Pojďte s námi zažít ve středu 22.2. od 16:30 hodin příjemné odpoledne v pražském kuchyňském studiu Chefparade, kde budeme připravovat zdravé recepty a vyzkoušíme si mop Vileda. Partnery této akce jsou Globus a Vileda.

Chcete načerpat inspiraci a vyzkoušet jídlo z nevšedních ingrediencí jako je quinoa nebo lněný olej? Neváhejte a přijďte na naší akci, jediné, co musíte splnit je vyplnění této ankety. My pak vybereme 15 z vás.

globus

Na jaké recepty se můžete těšit?

  • Smažená quinoa na kokosovém oleji, se zeleninou
  • Snídaňová pohanka, vařená v kokosovém mléce, s ovocem a nastrouhanou čokoládou
  • Teplý salát, dva druhy čočky, opražená dýňová semínka a zelenina. Případně polévka nebo pikantní ragú.
  • Domácí pečené müsli.

granola

Partnerem akce je Globus

Globus ve všech svých patnácti hypermarketech nabízí několik stovek alternativních produktů. Jedná se o bio, bezlepkové výrobky, potraviny se sníženým obsahem laktózy nebo cukru, raw stravu, ale také produkty pro vegetariány či vegany. Ve dvou hypermarketech – Ostravě a Praze Čakovicích – pak byly postaveny i speciální shop in shopy „Zdravý svět“, kde lidé najdou ještě širší nabídku těchto potravin na jednom místě. Od 9. února bude Globus na šíři tohoto sortimentu upozorňovat nejen v hypermarketech, ale i na svých internetových stránkách, Facebooku Globus Česko a prostřednictvím soutěže. Do ní řetězec zapojí veřejnost, foodblogery a v roli moderátora se objeví herec a gurmet Lukáš Hejlík.

globus1

Až se zdravě najíme, tak také uklidíme :-)

Vyzkoušíme si mop Vileda Easy Wring and Clean TURBO.

viledaTřásňový rotační mop od Viledy prošel moha inovacemi, aby se stal ještě lepším pomocníkem v domácnosti. Jedinečná hlavice mopu nyní kombinuje dva druhy třásní. Bílé třásně ze 100% mikrovlákna zaručují snadný úklid a skvělou absorpční schopnost. Červené třásně jsou zase vyrobené ze speciálního abrazivního materiálu, který dokonale vyčistí i tu nejodolnější špínu bez sebemenšího poškrábání podlahy. Mycí návlek můžete prát v pračce až na 60°C a nebo jej snadno vyměnit za nový. Trojúhelníkový tvar nástavce navíc zajistí snadný úklid v rozích a teleskopická tyč se díky volitelné délce přizpůsobí každé hospodyňce.

Zdokonalení se dočkala i konstrukce kbelíku Easy Wring and Clean TURBO, který je nově pro lepší stabilitu a snazší manipulaci vybaven podélnou rukojetí. Pro pohodlnější a intuitivní vyprazdňování je také vylepšen o čelní otvor. Velkou výhodou při přenášení v domácnosti je i jeho snížená hmotnost.

Tím výhody nového rotačního mopu od Viledy nekončí. Díky vysoce praktickému pedálu vám odpadne námaha při ždímání. Stačí jednoduše sešlápnout a Easy Wring and Clean TURBO vyždímá mop do poslední kapky za vás. Díky tomu je vhodný také pro seniory, kterým již pohyb přece jen dělá problémy. Chytrý tvar ždímače navíc zabrání vyšplouchnutí vody mimo kýbl. Nemusíte se tak obávat kaluží všude kolem.

O tento mop proběhne i tombola!

Vyplňte krátký dotazník a máte šanci se této AKCE účastnit!

Dotazník najdete ZDE

Na konci akce se všechny zúčastněné mohou těšit na dárkovou taštičku od Globusu a redakce Žena-in.

Reklama