Velikonoce jsou za dveřmi a s nimi spousta krásných receptů a jídel, které budeme připravovat pro tyto jarní svátky. My jsme se na to chtěli pořádně připravit, takže abychom vše měli s předstihem, naplánovali jsme na středu 5. dubna v 16:30 v pražské Chefparade akci spojenou s velikonočním vařením a pečením.

velikonoce

Trávíte rády čas v kuchyni a velikonoční tabule pro vás hodně znamená? Pak hledáme 15 z vás, které vybereme formou ankety. Vítězky se zúčastní redakčního jarního vaření a pečení s naší foodblogerkou Elly. Společně v Chefparade připravíme velikonoční menu a užijeme si zábavu. Která čtenářka s námi takovou akci již podnikla ví, jaká pohoda a dobrá nálada při vaření a testování panuje. A my se na to moc těšíme!

Jaké recepty budeme připravovat?

  • Jehněčí ragů
  • Cuketová nádivka s uzeným masem
  • Telecí rolky

cuketa

ragu

A nemine nás ani ochutnávka tradičního velikonočního pečiva z obchodního řetězce Globus

Partnerem akce je Globus, který mám na akci dodá potřebné suroviny (včetně čerstvého masa), ze kterých budeme připravovat chutné recepty a ochutnávat výrobky z vlastní pekárny Globus.  

//zena-in.cz/media/2016/12/12/X-20161209112642846.jpg?1490872494533

Po skončení akce se všechny zúčastněné mohou těšit na DÁRKOVÉ BALÍČKY.

balicky

Jak se zapojit do výběru na tuto akci? Chcete se s námi zapojit do této akce a přijet za námi do Prahy? Vyplňte nám tuto krátkou soutěžní anketu, kterou najdete ZDE.

Reklama