Velikonoce jsou za dveřmi a s nimi spousta krásných receptů a jídel, které budeme připravovat pro tyto jarní svátky. My jsme se na to chtěli pořádně připravit, takže abychom vše měli s předstihem, naplánovali jsme na středu 22. března v 16:30 v pražské Tančící kuchyni akci spojenou s velikonočním vařením a pečením.

velikonoční

Trávíte rády čas v kuchyni? Pak hledáme 15 z vás, které vybereme formou ankety. Vítězky se zúčastní redakčního jarního vaření a pečení s naší foodblogerkou Elly. Společně v Tančící kuchyni připravíme velikonoční menu a užijeme si zábavu. Která čtenářka s námi takovou akci již podnikla ví, jaká pohoda a dobrá nálada při vaření a testování panuje. A my se na to moc těšíme!

babovka

Jaké recepty budeme připravovat?

  • Slanou nádivkovou bábovku
  • Mini bábovky
  • Mandlové sušenky

sus

Partnerem akce je Hera máslová

Pro sladké i slané pečení využijeme rostlinný tuk Hera máslová. Hera máslová příchuť se hodí nejen na běžné pečení, ale díky zvýšenému obsahu tuku i na přípravu krémů, krémových dezertů a dortů. Krém z ní připravený je pevný a dobře tvárný. Více na www.pecenijeradost.cz - najdete zde spoustu receptů!

zajicci

A dalším partnerem akce je robot ETA Gratus Vital.

S robotem GratusVital snadno pomelete také mák a nově dokonce obiloviny, luštěniny a rýži. Tento speciální mlýnek s pravými mlecími kameny si poradí s pšenicí, žitem, ovsem, neloupaným ječmenem, prosem, pohankou, čočkou, hrachem, cizrnou, fazolemi či kukuřicí a zachová v nich všechny enzymy, oleje, vitamíny a nasycené mastné kyseliny. Namlít si tak můžete klasické lepkové, ale i bezlepkové mouky, což ocení nejen lidé s celiakií, ale také vyznavači bezlepkových diet.

Jak se zapojit do výběru na tuto akci? Chcete se s námi zapojit do této akce a přijet za námi do Prahy? Vyplňte nám tuto krátkou soutěžní anketu, kterou najdete ZDE.

Reklama