V pondělí, dne 21. 9. od 16.00 v holešovické Chefparade www.chefparade.cz se konala další oblíbená akce s našimi čtenářkami!

vareni

Sešli jsme se v plném počtu, nejen čtenářky, ale i naše spřátelená blogerka Veru Harnol www.veruharnol.cz. Další blogerky, jako je Míša Šůša cookingwithsusa.blogspot.cz, Eva Fornálová veganontheplate.blogspot.cz a Katka Osičková, maminka a blogerka mama-live.cz se bohužel nemohly zúčastnit – důvodem byl porod, práce a hlídání dětí...Tak jsme je alespoň pozdravily a poslaly jim produkty k testování.

Celou akci vedla naše redaktorka Vaření, zkušená kuchařka a mistryně kulinářství Elly Kolaříková, foodblogerka bohynekuchyne.cz, kterou všechny znáte. Sešly jsme se v hojném počtu, některé čtenářky k nám vážily cestu 300 km!

j

k

ku

Tefal

V rámci akce jsme uvařily 4 recepty a testovaly jsme pánve Tefal pánve - typ EXPERTISE, což je novinka na našem trhu a věřte, že pánvičky dostaly zabrat! Dokonce jsme jedno jídlo připálily, takže jsme se mohly přesvědčit, jak se chová povrch pánve, když se jídlo zespoda spálí. Jak všechno syčelo, bublalo a vonělo a chutnalo uvidíte v chystané reportáži s názorným videem. Škoda, že nejde přenést vůně, která se z pokrmů linula… hned byste dostaly chuť!

Kromě pánviček jsme pekly dva druhy cupcakes, partnerem pečení byla Hera máslová. Dva druhy jsme již měly připravené dopředu a dva jsme upekly na místě. Jak se nám povedly? Uvidíte na videu, které je v současné době ve střižně a těšíme se na něj!

maso

cupcakes

vaření

Při vaření, smažení a pečení, navíc v počtu 20 lidí, vznikla hromada nádobí, kterou jsme musely stále odmývat... s tím nám pomohly novinky Pur GOLD Care a tablety do myčky Somat GOLD Micro Active. Jak nám to šlo od ruky, také uvidíte na chystaném videu.

tefal

pur mytí

pur

Všechny podrobnosti uvidíte v chystaných reportážích a na videu, vše jsme zaznamenaly, jak jsme si akci užily. Tak se potěšte s námi

hera

učení

Reklama