Rády se pouštíme do testování úklidových pomocníků. Tentokrát jsme vyzkoušely mop Spontex Express Systém +. Jak se nám s ním pracovalo? Přečtete si naše hodnocení.

spontex

Naše recenze:

Mirka

Praktická pomůcka pro každodenní úklid. Praktické balení, odstraňuje vlasy z vytírací plochy/hadru. Ždímání dle potřeb pro vytíranou podlahu. Vhodné pro vytírání lišt kolem zdi (přechodová lišta zeď-podlaha). Menší spotřeba vody, výhodná cena, vhodný dárek pro tchyni.

Majky

Pěkný výrobek, dobře ovladatelný, hezká barva. Určitě bude šetřit podlahové krytiny, hlavně dřevo a plovoucí krytiny. Výhoda hlavně v malé námaze na obsluhu.

Radka

Mop Spontex Express se mi velmi líbí. Systém ždímání je novinkou, kterou jsem ještě neviděla a vzhledem k tomu, že mám doma dřevěnou podlahu, potřebuji, aby byl mop pořádně vyždímaný. Jelikož mám doma psa a všude od něj chlupy, je další předností mřížka, která je odstraní (u jiných mopů není).

spontex

Jiřka

Bylo by fajn, kdyby se mop vyráběl ve více barvách a mohl by si člověk vybrat. Líbilo se mi, jak to vytírá lišty kolem zdi.

Klára

Mop mě příjemně překvapil. Jednoduchý systém umožňuje rychlé ždímání, ke kterému stačí jedna ruka. Šikovná je mřížka, která v průběhu namáčení mopu z něj odstraňuje nečistoty- vlasy, drobky. S mopem se dobře pracuje, je lehký, dobře se drží. Celkově hodnotím jako velmi uživatelsky příjemný. Díky za možnost testování.

Šárka

Mop Spontex mě příjemně překvapil. Zaujala mě jednoduchá obsluha spojená s dobrou funkčností výrobku. Podle mě je vhodný i pro starší osoby. Snadná manipulace, nenamočím se, není potřeba se ohýbat. Pěkný design.

spontex

Tereza

S mopem se velmi snadno manipuluje. Velmi příjemné je, že se člověk nemusí máchat ve špinavé vodě. Navíc je velmi praktická mřížka na odstranění nečistot. Velkým plusem je skladnost.

Dominika

Mop se mi líbí. Hlavně praktická mřížka na odstranění nečistot. Příjemně se s ním vytírá. Možná by bylo dobré vyrábět ve více barevných kombinacích.

Nora

Manipulace s ním je velice příjemná. Namočíte, vyždímáte a můžete vytírat, to mop Spontex Express systém + velmi dobře umožňuje. Při ždímání nečistoty nezůstávají na mycím hadříku. Dají se s ním umýt i rohové lišty.

spontex

Petrunela

Velmi oceňuji mechanismus namáčení a ždímání i rozprostření. Člověk si nemusí prakticky namáčet ruce ve špinavé vodě. Ovládání je velmi jednoduché. Ovládání pochopila i má pětiletá dcera a odteď by jí bavilo pomáhat s úklidem. Cena je velmi příznivá.

Veru Harnol

Super pomocník. Super manipulace. Efektivní výsledek. Nový ždímací systém. Možnost vyprání. Vhodný na mytí lišt + rohů. Pomocníka si zamilují i děti.

Helena

Hezký design, snadná ovladatelnost, moc se mi líbí a chtěla bych ho. Vytírám často a tak by se mi hodil.

 

Jaké jsou jeho benefity, co všechno umí?

  • Spontex360 stupňový rotační mechanismus velice účinně mop vyždímá. Unikátní mřížka na stranách kýble umožňuje odstranit hrubou špínu.
  • Díky konstrukci bez ždímacího košíku dochází ke snadnému čištění bez zachytávání vlasů a hrubých nečistot.
  • Návlek z mikrovlákna dobře absorbuje vlhkost, zachytí veškerou nečistotu a je účinný i bez použití čisticích prostředků.
  • Ždímací systém je zabudovaný v rukojeti, spotřebitel se tak nemusí při vytírání ohýbat. Mop je vhodný na všechny typy podlah.

Více na www.spontex.cz

Čtěte také:

Reklama