Milé čtenářky, připravujeme pro vás další skvělou akci, na které si budete moci vyzkoušet nové pomocníky do domácnosti a ochutnáte skvělé italské sýry. Akce se uskuteční ve středu 7. června od 16:30 v krásném apartmánu hotelu Mosaic House v Praze.

party

A na co se můžete těšit?

Vyzkoušíte si novinku letošního jara - ROWENTA CLEAN&STEAM 2V1.

clean and steam

Díky novince CLEAN&STEAM dokonale zvládnete dvě věci – vysaje a vytře podlahu v jediném kroku. Ušetříte tak polovinu svého drahocenného času (každý týden strávíme v průměru 34 minut vysáváním podlah a dalších 31 minut jejich mytím). Vysavač CLEAN&STEAM totiž kombinuje účinnost tyčového vysavače a parního mopu. Díky unikátní patentované sací hubici dojde při jediném pohybu směrem vpřed i vzad k perfektnímu vysátí podlahy včetně koutů místnosti a zároveň k jejímu vyčištění parou. Díky tomu vytvoříte zdravé prostředí pro své nebližší bez použití detergentu – pára zničí až 99 % bakterií a choroboplodných zárodků. Doporučená cena je 7 999 Kč.

Dále se můžete těšit na napařovače od značky Tefal

naparov

Ačkoli žehlení nepatří mezi nejoblíbenější domácí práce, značce TEFAL se podařilo díky technologickým inovacím z této nezbytné činnosti udělat zábavu. Právě díky žehlení získává oblečení svůj původní tvar, ale mnohem podstatnější je zničení nepřátelských mikroorganismů. Ty se velmi často vyskytují v ručnících, spodním prádle, ale také košilích nebo tričkách. Kromě klasických napařovacích žehliček vyvinul TEFAL také parní generátory, díky kterým si žehlení dokonce zamilujete!

Po celou dobu akce budete moc ochutnat skvělé italské sýry Dolce Vita

parmigiano

Parmigiano Reggiano, Asiago a Gorgonzola jsou tři z nejoblíbenějších italských sýrů. Aby zákazník věděl, že kupuje opravdu originální sýr s tou pravou nezaměnitelnou chutí, měl by na nich hledat evropskou značku DOP (Chráněné označení původu). Známka také zaručuje, že jsou sýry vyráběny tradiční formou a za pomocí postupů, které vymysleli naši předci.

Chcete se naší akce zúčastnit? Stačí vyplnit naši ANKETU a 6 z vás se může těšit na tuto skvělou akci. Můžete se těšit na testování a na skvělou tombolu.

Reklama