Milé čtenářky, připravujeme pro vás další krásnou akci! Můžete se zapojit do soutěže a vyhrát účast na testování, která bude probíhat ve čtvrtek 22. 10. od 16.30 ve Studiu zdravého spaní na Praze 4 – Michle.

úklid

I když půjde o úklid, bude to zábava a doufáme, že tato akce bude mít pozitivní ohlasy jako ty předešlé. Celkem se akce bude moc zúčastnit 12 vybraných čtenářek, které budou mít možnost vyzkoušet si vysavač Rowenta, otestovat přípravky na praní Perwoll a aviváže Silan a nebude chybět ani občerstvení.

Co otestujeme?

Partnery akce jsou:

Rowenta

RowentaMáte doma děti a domácí mazlíčky a vysáváte často? Budete si moci vyzkoušet vysavače Rowenta, se kterými se budete moci na akci seznámit.

Testovat budeme vysavače Rowenta model Silence Force Extreme AAAA Turbo Animal Care (RO6477).

Vyzkoušíme ho na různých materiálech a podlahových krytinách. Jeden z vysavačů v hodnotě 8 999 Kč, si odnese díky tombole některá z vás! Takže se můžete těšit.

rowenta5

 

Silan a Perwoll

Jemné praní je spjato s vůní. Kdo by nechtěl, aby jeho vyprané prádlo bylo měkké a voňavé?

vunepradla1

Pokud se spolehnete na Perwoll a Silan, budete nadšené.

Na naší akci se s těmito přípravky nejenom seznámíte, ale odnesete si je domů a vyzkoušíte.

Budeme se těšit na vaše postřehy a recenze, které zpracujeme do dalšího článku.

perwol1silan1

 

Studio zdravého spaní – ložnice a postele

Hledáte inspiraci pro zařízení ložnice? Potřebujete kvalitní matraci? Díky naší akci si prohlédnete interiéry ložnic a vyzkoušíte si, jaká postel by vám vyhovovala a na co je dobré nezapomenout při jejich výběru.

jmp

Na akci bude po celou dobu občerstvení a každá z vás si odnese dárečky. Těšíte se? Pokud ano a vyhovuje vám termín ve čtvrtek 22. 10. od 16.30 ve Studiu zdravého spaní na Praze 4 – Michle, www.loznice.cz neváhejte a zapojte se do soutěže a získejte tak účast na Akci spojenou s úklidem a provoněnou domácností. Navíc, na akci proběhne tombola a jedna čtenářka získá jeden z vysavačů v hodnotě 8 999 Kč!

Soutěž najdete zde.

Reklama