Milé čtenářky, připravujeme pro vás další super akci! Brzy nás čeká léto a plavková sezóna, proto jsme se rozhodli, že tato událost bude zaměřená na cvičení a zdravý životní styl. Termín akce proběhne v úterý 10. 5. od 18 hodin v Expresce v pobočce na Pankráci.

Věříme, že vás tento typ akce zaujme a budete si s námi chtít zacvičit v posilovně pro ženy – Expresce, která je hlavním partnerem. Po celou dobu s námi bude trenérka a výživová poradkyně, která vám poradí ohledně zdravého životního stylu.

www.expreska.cz

Program akce:

  • Akci plánujeme od 18 do 20.00
  • Zacvičíte si tréninkový plán – vyzkoušíte si kruhový trénink
  • Můžete se poradit s výživovou poradkyní
  • Otestujeme lahodné smootie přímo na místě, které nám připraví mixér Vital Blend od značky ETA
  • Získáte produkty Emco pro domácí testování
  • Odnesete si krásné dárky od značky Fa

Těšíte se? Pokud ano a vyhovuje vám termín v úterý 10. 5. od 18 hodin v Expresce v pobočce na Pankráci neváhejte, zapojte se do ankety a získejte tak účast na akci zaměřenou na cvičení a zdravý životní styl.

Anketu najdete ZDE.

 

Expreska

Expreska je posilovna pouze pro ženy, kde se cvičí kruhový tréning, který zahrnuje prvky kardiovaskulárního a silového cvičení zároveň. 3Posiluje svaly, zpevňuje tělo, zrychluje metabolismus, spaluje tuky a pomáhá snižovat váhu. Během půl hodiny se v kruhu přesouváte z jednoho stanoviště na druhé a to v pravidelném intervalu třiceti vteřin. Můžete přijít kdykoliv a bez objednání. Vaše cvičení začíná ve chvíli, kdy přijdete. Nastoupíte na jakékoliv volné stanoviště a přesouváte se v kruhu stejným směrem jako ostatní.

http://expreska.cz/

 

Stolní mixér Vital Blend

Vysokootáčkový mixér ETA Vital Blend pomůže s přípravou tekutých pokrmů, polévek i smoothies. Nádoba 2,5 l ze speciálního materiálu a až 28 tis otáček/minutu. Vital Blend od značky ETA není jen vysokootáčkový stolní mixér, ale multifunkční pomocník, který mixuje, míchá, seká, drtí led, pomůže s přípravou zmrzliny, pomazánek, oříškových másel a je především specialistou na smoothies – v dnešní době tak oblíbené zdravé nápoje. Je vhodný i na přípravu RAW stravy.

 http://eta.cz

 

Emco

Společnost Emco patří mezi nejvýznamnější potravinářské společnosti v České republice. .Byla založena v roce 1990 panem Zdeňkem Jahodou. Emco se soustřeďuje na výrobu a distribuci vysoce kvalitních potravinářských výrobků odpovídajících zdravému životnímu stylu. Jedná se zejména o křupavé a sypané müsli, müsli sušenky, kukuřičné a celozrnné lupínky, ovesné kaše a cereální výrobky pro děti.

 http://emco.cz/cz/

 

Reklama