Milé čtenářky, připravujeme pro vás další krásnou akci! Můžete se zapojit do soutěže a vyhrát účast na testování, která bude probíhat v úterý 3. 5. od 16.30 v Tančící kuchyni.

Electrolux

I když půjde o vysávání, věříme, že se u toho pobavíte, seznámíte s dalšími čtenářkami a samozřejmě otestujete nejtišší vysavač na světě - Electrolux UltraSilencer ZEN.

Tyto akce spojené s testováním u vás mají velký ohlas, budeme tedy rády, až se s některými z vás zase potkáme. Tentokrát se akce může zúčastnit 12 vybraných čtenářek, na které bude čekat občerstvení a dárek na cestu. Formou tomboly vybereme tu, která získá vysavač Electrolux UltraSilencer ZEN ZUSALLER58 v hodnotě  7 999,-

Electrolux

Co budeme testovat?

Čeká nás představení Electrolux UltraSilencer ZEN

Electrolux

S hlučností pouze 58 dB je Electrolux UltraSilencerTMZEN nejtišším vysavačem na světě.

Systém Silent ZEN™ zaručuje díky několika vrstvám těsnění vysavače nový, tišší zážitek z vysávání. K poklidnému provozu přispívá hadice Silent AeroPro™, která má nyní hladší vnitřní profil s překrývajícími se klapkami.

Velkou roli při vytvoření skutečně tichého vysavače hraje i jeho hubice. Hubice Silent ZEN™ má nově drážky, díky nimž lépe přilne ke koberci a sníží hluk. Aerodynamické zpracování cesty proudění vzduchu a její hladký vnitřní povrch omezily nepříjemné zvuky. Na tvrdých podlahách tichu napomáhají vyšší kartáčky.

Electrolux

Hadice se napojuje na 36mm otvor vysavače, kde spolu vytváří dokonale uzavřený systém bránící unikání hluku. Sáček na prach doplňuje ochranný protihlukový štít pod názvem Sound Shield™, tichosti motoru napomohlo jeho inovované zavěšení a usazení a držák filtru motoru získal upravené uchycení.

Electrolux

Těšíme se na další krásnou akci!

jj

Ilustrační foto databáze www.shutterstock.com

Čtěte také:

Reklama