Připravujeme pro vás další příjemnou akci spojenou s vařením. Společně vyzkoušíme několik skvělých receptů s použitím olejů Lukana a zažijeme příjemné odpoledne. Akce se uskuteční v úterý 8. srpna od 16:30 v holešovické Chefparade.

lukana

Můžete se těšit na skvělé recepty, které pro nás připraví foodblogerka Elly

  • Sladké pečení
  • Recept s masem
  • Salát
  • Dipy

Partnerem akce jsou oleje Lukana, jaké budeme testovat?

100% Řepkový olej Lukana

Díky šetrnému zpracování zůstává v oleji zachován vysoký obsah přírodního vitaminu E. Má vysoký obsah esenciálních omega-3 mastných kyselin a vysoký obsah nenasycených mastných kyselin. Nahrazení nasycených tuků nenasycenými tuky ve stravě přispívá k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi. Je vhodný pro teplou i studenou kuchyni.

100% slunečnicový olej Lukana

Slunečnicový olej obsahuje vysoký obsah polynenasycených mastných kyselin a vitaminu E. Vitamin E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem. Doporučujeme ho především k přípravě specialit studené kuchyně.

100% rostlinný olej Lukana

Má přirozenou vůni a chuť a neobsahuje žádné přídatné látky (žádná E-čka). Skvěle se hodí pro přípravu jídel teplé kuchyně. Můžete na něm pohodlně smažit či fritovat nebo jej použít při pečení.

www.lukana.cz

Kromě olejů, které budou jako ingredience v našich receptech, ochutnáme i výtečné dipy, které se hodí k masu. Připravíme je z mléčných produktů z Mlékárny Valašské Meziříčí.

Celkem hledáme 10 čtenářek, které se chtějí akce zúčastnit a chtějí si s námi užít podvečer plný vůní z lahodných pokrmů.

Jak se zapojit do výběru na tuto akci? Vyplňte nám tuto krátkou soutěžní anketu, kterou najdete ZDE.

Reklama