Milé čtenářky, připravujeme pro vás valentýnskou akci spojenou s pečením sladkých dezertů. Pojďte s námi zažít ve čtvrtek 26.1. od 16 hodin příjemné odpoledne v pražském kuchyňském studiu Tančící kuchyně www.tancicikuchyne.cz, kde budeme připravovat romantické dezerty.

srdickova

Láska prochází žaludkem, výborné dortíky a dezerty přináší mnoho slastných požitků, a proto jsme si pro vám nachystali valentýnské recepty, těšit se můžete na:

  • Čokoládová bábovka se srdíčky
  • Perník se skořicovou smetanou a srdíčky
  • Vanilkové cupcaky s malinami a krémem z mascarpone
  • Banány v čokoládě zdobené srdíčky Haribo

Partnery akce jsou:

Haribo

haribo

Láskyplný dortík či dezert musí krásně vypadat. Jaký jiný symbol lásky použít na ozdobu než rudé srdíčko? Proto je našim hlavním partnerem značka Haribo a jejich želatinová srdíčka, která použijeme na zdobení našich sladkých výtvorů. Je to inspirace pro každého, kdo bude podobné dezerty připravovat – červené srdce v čokoládové pěně nebo v bílém mascarpone či ve šlehačce úplně rozsvítí výsledný vzhled dortíku. Navíc můžete svůj výtvor použít jako jedlý dárek, podávaný s láskou. A to nejen na Valentýna.

Manner

Snídaně je základem každého dne a měla by obsahovat důležité živiny a vlákninu. Proto ochutnáme a vyzkoušíme nové musli od značky Manner. Také si k snídani dáváte rádi jogurt a musli? Kombinujete je s ovocem? Pak se můžete těšit na tyto novinky. Už se těšíme, až je ochutnáte.

Mlékárna Valašské Meziříčí

Mléčné výrobky jsou základem mnoha pokrmů. Proto pro výrobu krémů a pečení využijeme produkty od Mlékárny Valašské Meziříčí, které našim dezertům dodají perfektní chuť.

Každá čtenářka navíc získá spoustu dárků od partnerů naší kulinářské akce, takže to bude krásné! My se na ni v redakci moc těšíme!

Chcete se zúčastnit? Vyplňte náš krátký dotazník, který najdete ZDE.

Reklama