Milé čtenářky, připravujeme pro vás krásnou akci! Můžete se zapojit do soutěže a vyhrát účast na akci, kterou připravujeme příští úterý dne 23. 6. od 17.00 u nás v redakci v centru Prahy.

grilovani

Grilování k létu patří a my jsme pro vás připravili skvělou grilovací párty! Zapojte se do soutěže a odpovězte správně na soutěžní otázku.

Soutěž najdete na této stránce (klikni).

Na co se můžete těšit?

Ochutnáme a otestujeme maso a uzeniny určené pro grilování od partnera akce – hypermarketu Globus. Poslechnete si odborné rady k zásadám grilování od naší redaktorky Vaření a foodblogerky www.bohynekuchyne.cz Elly Kolaříkové. Ochutnáte další dobroty jako saláty, různé dipy a omáčky, které se hodí ke grilovacímu masu.

maso

Celá akce bude ve znamení grilování, zábavy a dojde i na dárečky od redakce.

Líbila by se vám taková akce? Pak se zapojte do soutěže a těšte se, že vybereme zrovna vás. Vybereme celkem 10 výherkyň. Akce se koná v Praze, příští úterý dne 23. 6. od 17.00 u nás v redakci v centru Prahy na naší zahrádce. Výherce budeme kontaktovat po skončení soutěže a pošleme jim přesnou adresu.

Partnerem grilovací akce je hypermarket Globus, který ve svých řeznictvích nabízí vždy čerstvé a kvalitní maso a uzeniny

Proč jít nakoupit maso a uzeniny pro grilování do hypermarketů Globus?

  • Opravdové řeznictví mají v každém hypermarketu, výrobky nepřeváží z místa na místo, proto jsou vždy opravdu čerstvé
  • Ve svých řeznictvích zpracovávají maso té nejvyšší kvality od ověřených dodavatelů
  • Nabízí široký výběr již připraveného masa na gril a to bez zbytečné chemie
  • Masa na gril připravují každý den z čerstvého masa přímo v zázemí hypermarketu. Díky již naloženým steakům, hotovým špízům či samotným kostkám na špízy ušetříte svůj čas při přípravě grilování
  • Všechny jejich uzeniny na grilování jsou vyráběné z čerstvého masa a plněné do přírodních střívek.
  • I při výrobě uzenin vychází z tradice českého uzenářství a pracují bez zbytečné chemie
  • V sortimentu pravidelně naleznete i méně tradiční masa, jako telecí a jehněčí, která se výborně hodí na grilování.
  • Školený personál svému řemeslu rozumí a poradí vám s výběrem.

gril

Maso a uzeniny z řeznictví Globus – Vždy kvalitní a čerstvé

V zázemí každého hypermarketu Globus je řeznická a uzenářská dílna. Proto vám každý den nabízíme maso nejvyšší kvality i čerstvosti a zásadně v kuchyňské úpravě.

Při výrobě uzenin vycházíme z úspěšné tradice českého uzenářství, takže neobsahují žádné náhražky ani  zbytečné chemické přísady.  Na většině z nich si mohou pochutnat například i ti, co musí dodržovat bezlepkovou dietu.

 

globus

Více o nabídce Globus najdete ZDE

Reklama