Milé čtenářky, připravujeme pro vás krásnou letní akci! Můžete se zapojit do soutěžní ankety a vyhrát účast na akci, kterou připravujeme příští čtvrtek dne 23. 6. od 17.00 u nás v redakci v centru Prahy.

Grilování a zmrzliny k létu patří a my jsme pro vás připravili skvělou letní párty! Zapojte se do soutěže a odpovězte správně na soutěžní otázku.

Soutěžní anketu najdete ZDE.

Na co se můžete těšit?

Ochutnáme a otestujeme maso a uzeniny určené pro grilování od partnera akce – hypermarketu Globus. Zejména se můžete těšit na čistě hovězí hamburgery, různé druhy grilovacích klobás, krůtí, telecí a jehněčí stejky, vepřové kotletky v marinádě.. prostě samé dobré věci! Rozpálíme gril a těšíme se na dobroty plné masa a výborné chuti!

Poslechnete si odborné rady k zásadám grilování od naší redaktorky Vaření a foodblogerky www.bohynekuchyne.cz Elly Kolaříkové. Ochutnáte další dobroty jako saláty, různé dipy a omáčky, které se hodí ke grilovacímu masu.

 

globus

Dalším partnerem je Prima zmrzlina, kterou jistě znáte! Jaké by bylo léto bez zmrzliny? Vyzkoušíme novinkovou řadu Pegasů Premium, které obsahují smetanovou zmrzlinu bez rostlinného tuku. Tato zmrzlinová verze je na našem trhu rarita a už se těšíme, až ji ochutnáme!

zmrzliny

Celá akce bude ve znamení grilování, ochutnávek zmrzlin, zábavy a dojde i na dárečky od redakce.

Líbila by se vám taková akce? Pak se zapojte do soutěžní ankety a těšte se, že vybereme zrovna vás. Vybereme celkem 10 výherkyň. Akce se koná v Praze, příští čtvrtek dne 23. 6. od 17.00 u nás v redakci v centru Prahy na naší zahrádce. Výherce budeme kontaktovat po skončení soutěže a pošleme jim přesnou adresu.

 

 

Reklama