Milé čtenářky, připravujeme pro vás další krásnou akci! Můžete se zapojit do soutěže a vyhrát účast na akci, kterou připravujeme příští čtvrtek, dne 16. 7. od 16.30 u nás v redakci v centru Prahy.

masicko

Léto je v plném proudu a jistě milujete stejně jako my grilování. Pro velký úspěch již proběhnuté grilovací redakční párty jsme pro vás připravili další skvělou akci! Zapojte se do soutěže a odpovězte správně na soutěžní otázku.

Soutěž najdete na této stránce (klikni).

Na co se můžete těšit?

Budeme testovat skvělé grily Tefal Optigrill www.tefal.cz/OptiGrill. Každá z účastnic párty si bude moci osobně vyzkoušet, jak perfektně pracuje. V okamžiku, kdy je gril připraven, stačí jen nastavit program, vložit maso nebo jiné zvolené suroviny a gril zavřít. A je to! Už žádné slepé hádání, nahlížení, nadzvedávání, okrajování a stres, že se maso připálí nebo nedopeče! Tefal Optigrill dokáže připravit v průběhu pečení různé stupně propečení masa podle toho, jak má kdo rád. Stačí jen maso vyndat v daný moment podle zvukových signálů a zbarvení kontrolky. 

To všechno vyzkoušíme! A budeme se těšit na vaše recenze.

tefal

O těchto grilech si můžete přečíst náš článek Tefal Optigrill: Dokonalý steak připravený v pohodlí domova a navštívit jeho krásnou stránku www.tefal.cz/OptiGrill

Jedna z návštěvnic akce si tento skvělý gril v hodnotě 4999,- odnese domů – formou tomboly vybereme jednu čtenářku, která získá krásný dárek!

Ochutnáme a otestujeme maso a uzeniny určené pro grilování. Ochutnáme další dobroty jako saláty, různé dipy a omáčky, které se hodí ke grilovacímu masu.

grilovacka

Celá akce bude ve znamení grilování, zábavy a dojde i na dárečky od redakce.

Líbila by se vám taková akce? Pak se zapojte do soutěže a těšte se, že vybereme zrovna vás. Vybereme celkem 12 výherkyň. Akce se koná v Praze, příští čtvrtek  dne 16. 7. v 16.30 u nás v redakci v centru Prahy na naší zahrádce. Výherce budeme kontaktovat po skončení soutěže a pošleme jim přesnou adresu.

Soutěž najdete na této stránce (klikni).

Jak se povedla minulá akce, se můžete podívat ZDE.

Reklama