Milé čtenářky. Před dvěma týdny jsme vyhlásili pro vás velmi zajímavou akci - hledáme tři čtenářky, které s námi budou hubnout!

Více v tomto článku:  //zena-in.cz/clanek/hledame-tri-ctenarky-ktere-s-nami-budou-hubnout-prihlaste-se-tesime-se-na-vas

Od pondělka pečlivě pročítáme vaše příběhy a vytváříme stále užší předvýběry příběhů, které chceme vyhodnotit. Protože je to zodpovědná práce, nechceme nic urychlit, na výběru se podílí nejen redakce, ale také odborník a zástupce značky Ketodiet www.ketodiet.cz

m

Velmi mile nás překvapilo, že skupina žen, které se chtějí zapojit do hubnutí, je obrovská, je vás skoro 400! Takže si dovedete představit, jak je těžké správně posoudit, koho vybereme. Protože všechny příběhy čteme pečlivě, nechceme nikoho přehlédnout.

Na vyhlášení pracujeme, během odpoledne v pondělí 17. 2. se dozvíte finální výsledky. Sledujte naše stránky, vyhlášení bude uveřejněno formou článku.

Moc děkujeme za vaši přízeň a na akci se těšíme stejně jako vy. Každé vybrané čtenářce se bude věnovat jedna naše redaktorka (Saša Stušková, Lucka Paličková a Dana Haklová). Těšíme se na vaše úspěchy a na to, jak i ostatní budou sledovat úspěchy a pokroky vybraných čtenářek.

Přejeme vám krásný den a těšíme se na pondělí.

Vaše redakce www.zena-in.cz

Reklama