greece

Chystáte se do Řecka? Získejte kromě jiných slev snadno i slevu 3000 Kč!

Chceme vás informovat o zajímavé akci, která právě probíhá u naší spřátelené cestovní kanceláře Alex - specialisty na Řecko a řecké ostrovy. Jde o velmi snadnou věc - naučte se aspoň jedno slovo v řeckém jazyce a získejte příjemnou slevu v hodnotě 3000 Kč! Akce platí jen do 15. 6. 2010!

ALEX právě nabízí speciální akci, při které se vyplatí znát alespoň jedno řecké slovo! Pokud totiž při rezervaci zájezdu od Alexu prodejci zájezdů na pobočce řeknete alespoň jedno řecké slovo, získáváte tak mimo jiné i jednorázovou slevu ve výši 3.000 Kč na celou rezervaci! Nezaplatíte tak za jednu dospělou osobu ani korunu za letištní taxy. A nemusíte ani umět dané slovo napsat v řecké abecedě.

Alexu bohatě postačí, pokud řecké slovo při rezervaci foneticky přepíšete do české abecedy do poznámky v cestovní smlouvě. Nikdo vás nechce trápit alfabetou. :-) Při osobní či telefonické rezervaci pak stačí jen vámi vybrané řecké slovo nahlas vyslovit. U rezervací on-line v internetovém obchodě na www.ckalex.cz je třeba slovo napsat do poznámky, slevu vám pak CK Alex samozřejmě také uzná.

greece

U Alexu tedy neplatí jen ono známé: kolik řečí umíš, tolikrát jsi člověkem! Znalost řečí mění v příjemnou slevu 3.000 Kč, kterou je možné uplatnit na všechny nově zakoupené zájezdy do Řecka s odletem kdykoli od 2. 6. do 31. října 2010.

Tuto slevu můžete na řecké zájezdy uplatnit jen do 15. června 2010, proto neváhejte, ať svou lingvistickou erudici včas zpeněžíte!

Báječné je, že pouze tuto naši akci JE MOŽNÉ kombinovat i s aktuálními last momenty s odletem v červnu a dalšími červnovými akčními nabídkami (kromě seniorské 50 % slevy). No není to skvělé?

Další podmínky akce: je samozřejmostí, že pro účely získání slevy není možné využívat vulgární výrazy, nadávky a jiné sprosťárny, které jste se na svých cestách Řeckem možná naučili. :-) Věříme, že hrátky s řečtinou se vám následně budou hodit na zájezdech do Řecka s Alexem.

Pro zajímavou nabídku klikněte SEM.


Využijte super last minute nabídky pro odlety do Řecka i ostatních destinací! Některé zájezdy jsou až v 55% slevě! Více na http://www.ckalex.cz/last-moment/

Naším tipem je:

recko6. 6.-20. 6. Řecko - Peloponés Hotel Pavlina leží v klidném prostředí cca 50 m od oblázkové pláže a 15 m nad úrovní moře a má krásný výhled na celý Patraský záliv. Hotelovým hostům je k dispozici bazén a bazén pro děti. Hotel dělí od pláže pouze vlastní prostorná zahrada s venkovní restaurací a barem s krásným výhledem. U bazénu jsou lehátka a slunečníky k dispozici zdarma a děti si mohou hrát na malém dětském hřišti s houpačkou.
Původní cena: 21 590, po slevě 13 990 Kč

http://www.ckalex.cz/zajezdy/recko/niforeika-pelopones/hotel-pavlina/

recko7. 6.-17. 6. Řecko Korfu Hotel Haris V klidné části Acharavi se nachází v rozlehlé zahradě komplex apartmánů Haris. Studia pro 2 osoby a větší apartmány s oddělenou ložnicí pro 4 osoby jsou ideální pro početnější rodiny. Všechny pokoje mají kuchyňský kout s lednicí, dvouvařičem a troubou, nechybí dokonce kávovar. Budovy jsou stranou od rušných silnic, takže v Harisu si všichni hosté dokonale odpočinou. Na pěknou písčito-oblázkovou pláž je to jen pár metrů a vstup do moře je zde pozvolný, k pronájmu jsou na pláži lehátka se slunečníky. Pro hosty Harisu k dispozici bazén ve vedlejším komplexu,kde najdete také poolbar.
Původní cena: 13 490, cena po slevě je 6 990 Kč

http://www.ckalex.cz/zajezdy/recko/korfu/apartmany-haris/