Pamatuji se na to velice dobře bylo to před 36lety když jsem prodávala za pultem uzeniny a najednou mně začalo hodně bolet břicho  chtěla jsem jít hned k doktoroj ale vedoucí mně nepustil prý až se ponese na poštu tržba byla to opravdu velká bolest a přitom se usmívat na zákazníky  konečně jsem se dočkala kdy jsem mohla jít k lékaři a na poštu  lékař mně prohlídl a řekl okamžitě běž domu zabal si nějaké věci zachvíli pro tebe přijedou  já na to že musím na poštu odnést tržbu lékař řekl že to zařídí  odnesl tržbu na poštu a potvrzení do obchodu  já jsem mezitím spěchala domu pro věci a sanitka opravdu přijela brzy  odvezli mně do nemocnice kde mně opět prohlédli a řekli sestře vzít krev oholit a rychle na sál  sestra mě odvedla na sesternu a co čert nechtěl přišel tam krásnej kluk byl to sluha dřív se jim tak říkalo a celou dobu co mně sestra holila se mně díval do obličeje já byla rudá až za ušima a ani jsem necítila tolik tu bolest  potom mně vzala krev a píchala něco do žíly musela jsem se svléknout hodila mně   prostěradlo a odvážel mně pochopitelně ten sluha bylo na něm znát jak se vyžívá v tom jak se stydím  ani jsem se nestačila bát operace byl to fakt fofr  po operaci jsem se probudila a měla jsem hroznou žízen pít jsem nemohla asi po 2 hodinách mně dala sestra trošku napít  2 dny jsem měla dietu a za týden mně pustily domu  jinak ten sluha se za mnou chodil dívat vždy jsme pokecali a pak jsem se tomu i zasmála.


Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven

Dá se říci, že se nic nezměnilo... stejné pocity, stejný scénář :) ...jen tu tržbu jsem nenesla...

Máte za sebou operaci? Dokázali vám zánět rozehnat? Trápil slepák vaše děti? Jaká byla péče lékařů?Trápili vás hladem?Měli jste strach? Následovaly lázně? Znáte nějaký příběh ostatních? Máte v podbřišku pořádného žraloka? Myslíte, že na to má vliv genetika či jídlo?

Pište mi na redakce@zena-in.cz

předmět. střevo

Během dne budeme vaše příspěvky zveřejňovat a autorka jednoho z nich bude odměněna. Balíček pro výherce obsahuje 2x Profi-LACT, doplněk stravy pro udržení střevní mikroflóry, knihu Víme, co jíme, zinek - doplněk stravy a voňavý regenerační olej z granátového jablka.

vyhra

Reklama