Online program Akademie Zdraví je jedinečný motivační a vzdělávací projekt, určený pro lidi, kteří se snaží zhubnout a žít zdravě, často se tak spoléhají na diety a zázračné pilulky a různá doporučení ze všech stran.

Akademie Zdraví je jiná! Jdeme na samou podstatu fungovaní lidského organismu. Jíst 5x denně, hýbat se, nepřejídat se to ví každý, ono se to lehko řekne, ale v praxi se to hůře provádí. Metoda Akademie Zdraví spočívá v komplexním popsání příčin a v komplexním popsání řešení a jako klíčový moment je motivace a vůle chtít to změnit a to všechno zábavnou a interaktivní formou.

n

Zcela zásadní je přistupovat k hubnutí komplexně, jedině tak je šance na úspěch. Akademie Sdružila 7 zásadních oblastí, které by měl poznat každý, kdo to s hubnutím myslí vážně.

Kurz Akademie Zdraví je první projekt svého druhu v ČR, který shrnuje všech 7 zásadních oblastí pro trvale udržitelnou váhu:

1.       Moje tělo: Naučit se jak funguje vaše tělo a jaký jste geneticky typ a jak se právě vám ukládají vaše tuky, podle toho se naučíte specifický jídelníček právě pro vás.

2.       Výživa a jídelníček: Pochopit systém svého osobního jídelníčku, nikoliv dostat papír s předepsaným jídlem, který vám dají v každé poradně, a stejně to nedodržíte.

3.       Správné nákupy: Umět si nakoupit ty správné suroviny v dnešní záplavě šizených a podvodných výrobků je klíčové.

4.       Zdravé vaření:  Umět z potravin správně a zdravě uvařit – většina lidi nemá rádo zdravou stravu, protože není dobrá, ale to je velký mýtus.

5.       Zažívání a metabolismus: Pochopit jak pracuje moje zažívání a metabolismus, je to klíč k úspěšnému hubnutí, vše se nakonec odehraje v zažívacím traktu.

6.       Sport a pohyb: Bez pohybu to také nejde. Jak tedy zařadit sport v rozumné míře a maximálně efektivně?

7.       Koučing a motivace: Většina lidi konči na ztrátě motivace, tímto kurzem po celou dobu bude klienty provázet osobní koučka,která je bude motivovat a navíc natočila perfektní záchranné motivační video, které bude mít každý klient možnost si přehrát, až bude mít pocit, že nemůže dál.

Zapomeňte již na dílčí řešení nebo krátké změny, projděte opravdovou komplexní změnou, kdy změníte svoje životní návyky od základu a už se k nim nebudete chtít nikdy vrátit. Veškerý potenciál na to v sobě máte, jde tedy jen o to ho správně probudit a nastartovat….

1.     V kurzu vám nebudeme prodávat žádné výrobky

2.     Kurz trvá 3 měsíce, přesně toto je doba, která je nutná ke změně návyků

3.     Jednotlivé lekce se zpřístupňuji postupně

4.     Jedna lekce vám zabere cca 10 minut, z každé lekce získáte malý úkol, který nenásilně zařadíte do svého běžného dne

5.     Pokud klient zjistí, že kurz mu nevyhovuje má 14 dní garanci na vrácení peněz bez udání důvodu

PR vyjádření

n

MUDr. René Vlasák:

Máli se prevence stát základem péče o zdraví, pak je nezbytné, aby se výrazně rozšířila zdravotní osvěta a gramotnost.  Jsem přesvědčen, že Akademie Zdraví, má potenciál šíření zdravotní osvěty, ale i celkové lidské gramotnosti.

Ing. Lucie Hipiková

Do tohoto projektu jsem se rozhodla vstoupit proto, abych uživatelům poskytla příležitost vidět problematiku snižování váhy a celkové spokojenosti se svojí postavou z pohledu našich vnitřních programů a přesvědčení.
Uživatelé tak mohou své postavy a váhu ovlivnit nejen sportem či úpravou jídelníčku, ale i větší péčí o svá nitra a změnou mínění o sobě samých.
Největší přínos pro uživatele vidím v komplexním rozebrání této problematiky ze všech odborných oblastí včetně jejich vzájemné provázanosti.

Mgr. Zuzana Šafářová

Projekt Akademie zdraví mě nadchnul svým jedinečným spojením více odborníků z oblasti výživy. Díky tomuto kurzu mohu předat své znalosti a zkušenosti každému zájemci, ať je kdekoliv. Stačí, když bude mít přístup na internet.

MUDr. Anna Jungwirthová

Současný životní styl, neustálý spěch, stresová zátěž, vysoké pracovní tempo a velké psychické vypětí se promítají do všech oblastí činnosti člověka, ovlivňují i kulturu stravování. Důsledkem nevyváženého kvantitativního i kvalitativního příjmu potravy  je kromě ostatních fyzických i psychických nemocí nadváha a obezita. Projekt Akademie Zdraví je příležitostí k osobnímu zamyšlení se nad svým přístupem k jídlu, ke svému tělu, k okolí, ke zdraví, k životu vůbec.    

Ing. David Kukla

To co kupujeme a následně jíme se okamžitě odráží na našem zdraví. Proto je důležité rozumět potravinám a zajímat se o jejich kvalitu, a jako provozovatel obchodu s kvalitním jídlem, tedy „opravdovým jídlem“, tom můžu pomoci.

Michal Barták

Projekt Akademie zdraví mi byl sympatický hlavně díky svému „širokému záběru“.
Dílčích rad s mouder jak se správně stravovat, jak správně cvičit nebo třeba jak správně pečovat o svého ducha je jistě mnoho, Akademie zdraví je však vyjímečná tím že tyto rady naleznete na jednom místě a to ještě v podání od o předních odborníků. Pevně věřím že bude tento projekt všem přínosem.

Reklama