Ájurvéda se považuje za matku medicíny. Je stará přes 5000 let a směřuje k zachování rovnováhy tělesných energií, které jsou nejdůležitější podmínkou zdraví.

Ájurvéda

V lázních Teplice nad Bečvou přichází v rámci České republiky s unikátní novinkou. Autentické ájurvédské masáže budou provádět rodilí Indové, kteří mají mnohaleté zkušenosti s poskytováním ájurvédských olejových masáží. Procedura spouští samočisticí proces organismu, urychluje odplavení škodlivin z těla, tím posiluje imunitní systém, kvalitu všech tkání včetně svalů, zlepšuje stav pokožky, vyrovnává krevní tlak, významně zpomaluje stárnutí.

ÁjurvédaOlejová masáž zahrnuje masáž celého těla včetně hlavy (Abhjánga), potní proceduru ve svédan boxu a závěrečnou relaxaci v celkové délce 90 minut. Garantem péče v lázních Teplice nad Bečvou je přední indický lékař, původem z indické Kéraly, kolébky této východní medicíny.

Od 1. 6. 2011 se v lázních začínají poskytovat ájurvédské olejové masáže a pobytové programy Víkend s ájurvédou a Lázně s ájurvédou.

 

 

 

 

Reklama