Jako každý rok přichází letecká společnost Air France - KLM se svou vánoční kampaní, která letos poběží od 6. - 20. prosince. Během těchto 14 dnů budou letenky Air France a KLM k dispozici se slevami od 15 - 25 %. Pro hravé cestovatele má společnost Air France přichystanou i kampaň se soutěží v rádiích, kde posluchači mohou vyhrát letenky zdarma.

Zlevněné letenky je možné pořídit na lety od 6. prosince letošního roku do 30. června 2019. Klíčovými destinacemi této kampaně budou Mauritius, Panama City, Rio de Janeiro a San Jose.
 
Pro propagaci budou využity různé komunikační nástroje – primárně online a outdoorová reklama ve formě LED obrazovek, billboardů či citylightů, dále newslettery, webové stránky a sociální sítě.

Air France se soutěží v rádiích
Součástí kampaně Air France je rozhlasová reklama se soutěží o letenky a další ceny. V období od      6.-20. prosince bude probíhat v rámci vysílání stanic Radio United Prague, Hitradio City a Fajnradio (Radiohouse) propagace destinací San Jose (Kostarika) a Mauritius. Celkem v rádiích zazní 140 spotů.

Od 10.-20. prosince bude v rámci vysílání Hitradio City spuštěna soutěž o letenky společnosti Air France a další hmotné ceny, která bude podpořena celkem 27 rádio spoty. Pravidla soutěže jsou jednoduchá. Je třeba co nejoriginálněji zachytit, jak si představujete Vánoce strávené v Karibiku či jiné exotické destinaci. Fotku nebo obrázek zaslat do rádia a nasbírat co nejvíce hlasů. Soutěžící s nejvyšším počtem hlasů vyhrává dvě mezikontinentální letenky do San Jose (Kostarika). Fotka s druhým nejvyšším počtem hlasů vyhrává dvě letenky do Paříže. Třetí cenou jsou elegantní upomínkové předměty značky Air France.
Reklamní obsah pro Českou republiku koordinuje agentura Havas, nákup médií má na starosti GroupM.

Nejnovější zprávy ze společnosti Air France můžete sledovat v reálném čase díky aplikaci pro iPhone nabízené zdarma na iTunes a na internetových stránkách http://mobile-corporate.airfrance.com/en určených pro chytré telefony.

Více informací o KLM najdete na www.klm.com/home/cz/en.

Reklama