Očekává se, že se v příštích 10 letech zvýší jejich počet o 200 procent. Proto se vládní orgány rozhodly spustit programy, které mají kontrolovat podmínky životního stylu. Ministerstvo zdravotnictví například aktivně zapojilo dva významné výzkumné instituty – Indický technologický institut v Bombaji a Institut lékařských věd All India – pro výzkum dalších ajurvédských produktů do boje s diabetem. Důraz na účinný výzkum v této oblasti je odpovědí na nařčení, která poukazují na neúčinnost ajurvédských léků.
5c6eada9cc0a0obrazek.png

Jedním z produktů, který získává stále větší pozornost Indů trpících cukrovkou, je rostlinný ajurvédský produkt Aimil BGR-34EU.  V Indii je předepisován lékaři, v hodnocení renomované organizace IMS Health získal přední místo v kategorii ajurvédských proti-diabetických produktů.

Aimil BGR-34EU je doplněk stravy pro podporu léčby cukrovky s obsahem rostlin a rostlinných extraktů: Dřišťál osinatý, Křídlok vakovitý, Mořena srdčitá, Pískavice řecké seno, Chebule srdčitá a Gymnéma lesní. Přispívá k udržení normální hladiny cukru v krvi, napomáhá normálnímu metabolismu glukózy a přispívá ke kontrole hmotnosti. Doporučené dávkování je 1-0-1 (ráno a večer) vždy 1/2 hodinu před jídlem po dobu prvního měsíce při současné medikaci (léky předepsané / doporučené lékařem), druhý měsíc přidat ráno a večer jednu kapsli 2-0-2.

Reklama